Wpis z mikrobloga

@matka_boska_w_klapie: ten był nie ważył 600 kg nawet . Sam hoduje byki jako reproduktory i kilku w stadzie w różnym wieku mam . Najgorsze są właśnie takie 450-600 kg. Są silne i szybkie . Dorosłe osobniki w wadze około 800 kg wg mnie są najspokojniejsze. Bo im się poprostu nie chce świrować w boksie jak do niego wejdziesz bo dla niego to duży wysiłek. Dlatego te do corridy są inaczej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@adekad: a mnie #!$%@? wziela jak to zobaczyłem. No czy oni są #!$%@? normalni tak zwierzęta męczyć?
  • Odpowiedz
@adekad: to paskudne i bez sensu, ale to, fajna zabawa, taki "stary niedźwiedź mocno śpi" z bykiem, któremu przecież nic się nie dzieje, co najwyżej wychodzi na durnia, a ludzie się dobrze bawią, i uczestnicy i widzowie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A że ludzie chcą się w to bawić - ja rozumiem, i nie chodzi o tradycję tylko o naturalne ludzkie tendencje, już małe dzieci
  • Odpowiedz
@JanuszSraczek: chyba sobie kpisz. Co jest zabawnego w gonitwie byków? Albo we wbijaniu im szabli w bebech? Niech ci #!$%@? torreadorzy wyskoczą do nich solo z tym co im natura dała ;)
  • Odpowiedz