Wpis z mikrobloga

@Just_Doesnt_Know: Jak zerkam na wyniki ankiety powyżej,zaczynam się zastanawiać co ze mną jest nie tak,że te pady mi tak szybko padają. Kupuję nieużywane oryginały,jakoś specjalnie ich nie katuję,a i tak co pół roku na krzyż muszę sobie sprawiać nowego,bo albo się coś uruchamia,blokuje albo dany przycisk nie hula jak powinien.
@ef4L: od zakupu czyli stycznia 2020 używam do tej pory tego z zestawu, a dokupiłem jeden do co-op, ale jego nie używam tak często i jednego też nowego trzymam z promocji jak dawali grę za złotówkę do pada w euro rtv ( ͡ ͜ʖ ͡)
@ef4L: myj ręce przed graniem, nie jedz w czasie grania, nie rzucaj pada byle gdzie, oryginalne pady tylko w dużych sklepach (nigdy allegro) i to w sumie tyle co mi przychodzi do głowy ¯\_(ツ)_/¯ jeden z moich padów ma z 7 lat i działa bez zarzutu. W jednym z nowszych padł całkowicie żyroskop ale deweloperzy i tak mają w ten feature #!$%@? więc nie przeszkadza ( )
@ef4L: 2 pady oddane, na gwarancji do sklepu, wymienione na nowe. Przyczyna? Prawa gałka samoistnie się ruszała. Raz wszedłem do sklepu oddać pada na gwarancji. To pracowniczka za ladą, zapytała mnie czy gałka samoistnie się rusza. Byłem w szoku, na co ona mi, że to częsta przypadłość i wymieniają na nowe pady w Sony. Natomiast Xbox naprawia pady i oddaje naprawione xd Ogólnie jak na produkt za 250zł to słabo dopracowany
@ef4L: pady od xboxa 360 dalej są wszystkie sprawne, a kilka lat ostrego grania mają za sobą. Pad od xboxa one oryginalny poszedł razem z konsolą, ale ma się dobrze, reszta padów (ok. 2) do xboxa one też się mają doskonale, jeden pad w życiu mi umarł jak został zalany piwem, rozebrałem żeby wyczyścić i nigdy go nie poskładałem. Z padami od PS nie mam doświadczenia, ale pewnie też są tak
@ef4L: mialem 3 pady w zyciu, jeden jakis za 30zl ktorego #!$%@? o sciane na fifie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kupilem od xboxa 360 z 5-6 lat temu, dziala do dzisiaj ale czasami ma jakies jazdy ze sie wylacza.
Teraz mam ps5 i padzik dziala bezproblemowo