Wpis z mikrobloga

kurła, już wiem, przycisk od czujników parkowania. podobno polska toyota nie wsadza oryginalnych przycisków tylko chińczyka, po różnica w cenie 150 vs 30 zł :D jaaaaebe, nigdy wiecej toyoty, już nawet różowa moja pluje na ten samochód
  • Odpowiedz
@plpi2018: @loonyPL: To jest fabryczny przycisk! Rok temu kupowaliśmy z wyprzedaży tego modelu w najwyższej wersji wyposażenia nową Toyotę Avensis z salonu. Przy odbiorze okazało się, że zapomnieli o czujnikach parkowania z przodu u tyłu, ale zostały założone oryginalne 2 tygodnie później - i jest taki sam wyłącznik tych czujników parkowania. Mocno się zdziwiliśmy widząc jakość tego :D
  • Odpowiedz
@plpi2018: ja ebie, pomijajac ten przelacznik to ta reszta wyglada jak w jakims gruzie z 96 roku za 1000 zł i weź tu japonczyka kup jak wszystkie maja paskudne wnetrza, pomijając modele z wyzszej polki.
  • Odpowiedz
@michal939: co do tych wyższych modeli to nie wiem, jakiś czas jeździłem średnimi lexusami (nx200, nx300, is300) i jakkolwiek tam to wyglądało na spasowane i przemyślane, to wzornictwo moim zdaniem przedwojenny gruz wyciągnięty z mułów Odry. Ale cicho było, to fakt
  • Odpowiedz