Wpis z mikrobloga

Ogólnie to mam taki problem, ze komp zawiesza się albo resetuje i dzieje się to czasami raz na dwa dni, czasami dwa razy dziennie. Zrobiłem ten test w OCCT wiec procka i GPU mogę wykluczyć? Zasilacz? Mam jakiegoś SPC Supremo FM2 Gold 750W i mam wątpliwości...
Dziennik Windowsa:

System został uruchomiony ponownie bez uprzedniego czystego zamknięcia. Możliwe przyczyny błędu: system przestał odpowiadać lub uległ awarii albo nastąpiła nieoczekiwana utrata zasilania.
@lcddisplay: pociśnij go testem Large Data Set z zaznaczoną opcją Extreme przez 20 minut i raportuj. Powinny wyjść okolice 60C.

A ogólnie 1 program nie da ci info o stabilności. Miałem ustawienia OC które latały na OCCT cały dzień a na prime95 ustawionym pod kontroler pamięci (800-900k in memory bez avx2) się wykrzaczały. Ważna jest różnorodność jak twój test przesiewowy mówi że jest ok.
Na pierwsze przesianie OCCT, weryfikacja w prime
@10129: Nic nie loguje, nie mam Blue screenow tylko konkretny freeze, gram w coś, albo oglądam YT i komp nagle się wiesza. Dzieje się to bardzo nieregularnie. Mam jakiś BeQuiet 550W, chyba go wstawię zamiast tego SPC 750W. Ale 550W będzie ok dla R5 3600 i RTX3060Ti?