Wpis z mikrobloga

#operatorzykomorkowi #orangeflex #play
Panie, Panowie, jaka ofertę dla 1 osoby polecacie?
Myslalem o orange flex bo za 25zł mam w sumie wszystko co potrzeba - no limit, internet 15gb i darmowe social media. W play oferta jest słabsza, za te samą kwote jest tylko no limit i 10gb internetu. Moze polecacie coś innego, może jeszcze korzystniejsza oferta cenowo lub warunkami?
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tym3k: a nie lepiej Orange ale na kartę z pakietem na rok? Koszt ten sam ale dużo więcej netu w kraju i w roamingu(chyba że bywasz za granicą co miesiąc). Z minusów brak esim.
  • Odpowiedz
@tym3k: Najlepiej to znajomych/rodziny w okolicy popytać jak z tym jest (mapy zasięgów są według mnie nic nie warte) // Korzystam z Flexa i mnie on bardzo odpowiada
  • Odpowiedz
@archi3: bywa ale nie co miesiac. kilka miesiecy w roku (2-3). masz moze jakis link do tej konkretnej oferty? bo tak przegladam strone orange ale nie mam pewnosci czy znalazlem to co masz na mysli
  • Odpowiedz
Weź to co ma najlepszy zasięg u Ciebie

jakas strone gdzie mozna to sprawdzić?


Najlepiej to znajomych/rodziny w okolicy popytać jak z tym jest

@tym3k: Zgadzam się. Polecam to sprawdzić samemu, bo żadna strona niestety nie zweryfikuje tego za Ciebie.
Możesz zerknąć na http://btsearch.pl, ale raczej nie w celu weryfikacji tego, a sprawdzenia, u jakich operatorów masz największe szanse (nie pewność!) na dobry zasięg.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tym3k: zobacz sobie #orange rozmowy sms/MMS i pakiet 1TB na rok za 360ZL. Miesięcznie tj 30zl a z bonusem za doładowanie masz 85gb miesięcznie i najważniejsze net w UE jest także skumulowany więc jeśli wyjeżdżasz 3/4x w roku masz 3-4 więcej GB w tej samej cenie. Z minusów to brak esim i połączeń oczekujących.
  • Odpowiedz