Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wfd: nie znam dokładnie kontekstu, ale domyślam się, że kolega wyżej miał wymienić minusy one ui 3?
Przeciez ta aktualizacja to wyłącznie minusy, soft nadający się na śmietnik
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wfd: blur depczący czytelność panelu powiadomień? Zmniejszenie liczby widocznych ikon w panelu narzędzi i zabicie ich – uwaga – blurem?
Skopane grupowanie powiadomień (to akurat nie wina Samsunga).
Jeszcze większe marnotrawstwo przestrzeni w apce ustawień.
Gdzie twoje zalety? Pomiń "ładnie wygląda na materiałach promocyjnych", to najczęstszy argument, rzygam nim
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wfd: mirka krytykującego aktualizację nazywasz trollem, nie potrafisz ułożyć zdania bez wyzwiska/wulgaryzmu, dostając argumenty robisz z siebie błazna. Po co w ogóle zaczynasz dyskusje z cywilizowanymi ludźmi?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piimatykki: @piimatykki: a ja najbardziej się jaram właśnie tym panelem z głębia ostrości <3. Mega to odświeżyło feeling urządzenia. Teraz android z niektórymi rozwiązaniami poszedł w stronę IOS np. Nagrywany kllip przy robieniu zdjęcia. Super jest też możliwość konfigurowania kolejności trybów aparatu, nowa galeria czy poprawka czytnika linii papilarnych który wcześniej się gubił a teraz działa bez zająknięcia nawet jeżeli paluszki nie są super czyste
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wfd: info z neta, czy z własnych doświadczeń z telefonem, który posiadam? Bkzcb

@s-k-fantasyfactory: no właśnie ten blur wzięty z iosa (choć tam można go chociaż wyłączyć...) to najgłupsze rozwiązanie w historii UI. Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego książki nie są drukowane na półprzezroczystym papierze, choć wynikałaby z tego niemała oszczędność?
Dla ludzi lubiących tandetę iOS-a istnieją ajfony
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@s-k-fantasyfactory: musisz mi wytłumaczyć, w jaki sposób kilka nakładających się warstw może dawać lepszą czytelność niż tekst na jednokolorowej, kontrastującej planszy. Bo na razie prędzej jestem skłonny pomyśleć, że padłeś ofiarą marketingu. Bez urazy byku..
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piimatykki: nie po prostu powyższa wersja jest dla mnie bardziej estetyczna. I niby jaki marketing xD lubię dog. W windowsie też tego używam a ty rozumiem lubisz plain okienka niczym z win98
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@s-k-fantasyfactory: panelu narzędzi nie da się zmienić za pomocą zmiany launchera (chyba, że znasz taki). Nawet navstar nie może już wpłynąć na zmianę koloru tła. Pozwolili dzieciom z reddita zaprojektować jedną z najważniejszych części składowych nakładki i nie dali użytkownikowi możliwości zmiany tej dziecinady. Kto by kiedyś pomyślał, że google będzie mieć najlepszą nakładkę na smartfony...