Wpis z mikrobloga

Rynek smartfonów zrobił się ostatnio taki biedny, że wybór jest słaby, nadziei nie widać. Rynek zdominowany przez chińskie marki zrobił takie zamieszanie, że w efekcie został Samsung, reszta zdechła, albo zdycha jak LG czy Sony, czekam, aż iPhony będą normalnie wyglądać i chyba pójdę w stronę Apple.
@pedro-lbn: mierzysz sprzedażą w europie a w zasadzie w polsce czy światową?

LG schodzi jak pączki w tłuste czwartki.

Mnie natomiast chińszczyzna tłuczona przez siałmi przestała całkowicie obchodzić.
Interesujące są przy tym badania dot. radiacji smartfonów prowadzone od lat i rokrocznie publikowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja mam s10 i dodałbym jeszcze przycisk bixby jako mega zaletę


@Marek1991: O, pierwsza osoba którą widzę lubiąca ten przycisk :D Nigdy nie spotkałem nikogo, kto by z niego korzystał, większość tylko irytuje.

@Herato: Zgadzam się. W S20 brakuje tylko gniazda minijack, ale to już był początek ery kastrowania sprzętu niestety. Dobrze, że na razie nie muszę zmieniać, bo nie widzę na horyzoncie telefonu dla siebie.
@jamtojest: podpinam sobie różne funkcje np. na zablokowanym ekranie, po wciśnięciu przycisku przełączam się między wibracjami a dźwiękiem czyli mogę szybko wyciszyć telefon. Na zablokowanym ekranie przytrzymanie włącza latarkę. 8 funkcji można zaprogramować