Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki spod znaku #niebieskiepaski i Mirabelki w #rozowepaski obleczone, wszyscy spod znaku #neuropa i #4konserwy. Mało rzeczy mnie już rusza w tym #!$%@? grajdole z rozmoczonej dykty i kartonu, ale są takie rzeczy przy których naprawdę bezsilność wycieka mi uszami, a #!$%@? powoduje chęć rozbicia ściany rękoma (°°

Na OKO.PRESS właśnie wylądował świeży wywiad z prezeską Federacji na Rzecz Kobiet i Planowania Rodzin, która to fundacja prowadzi telefon zaufania w zakresie praw reprodukcyjnych. W wywiadzie opowiada świeże historie kobiet z patologicznymi ciążami zaklasyfikowanymi do aborcji, które opublikowanie wyroku TK zastało przed lub w trakcie zabiegu. No i powiem szczerze, ja stary 30-letni chłop miałem zły w oczach po przeczytaniu tego, co zgotowali nam fundamentaliści spod znaku *** i organizacji, o której nie można mówić, że jest finansowana przez Kreml. Nawet nie ze wzruszenia, tylko z poczucia bezsilności wobec tej sytuacji ()

Proszę was, przeczytajcie ten wywiad (nawet jeśli uważacie, że OKO to nie "wasze" źródło informacji), nawet z czystej ciekawości i jeśli uważacie to za stosowne, wykopcie go zanim zleci się tam do zakopania stado opłacanych przez Nowogrodzką trolli. Jeśli chociaż jednego zwolennika nowego prawa zmusi to do refleksji, to było warto pisać ten post! Link do znaleziska tutaj: https://www.wykop.pl/link/5934725/kilka-dni-po-publikacji-wyroku-tk-sa-juz-ciezarne-ktorym-zlamal-on-psychike/

#polska #aborcja #protest #strajkkobiet #trybunalkonstytucyjny #bekazpisu #bekazprawakow #bekazkatoli
  • 13