Wpis z mikrobloga

Dla wszystkich srających o cenę - polecam zobaczyć sobie wolumen transakcji z ostatnich 5 dni:

Większość ruchów to zbijanie ceny przez funduszy malutkimi transakcjami.

W międzyczasie - każdy dzień wysokich cen to wysokie odsetki za trzymanie shortów.

#gielda #gme
rzep - Dla wszystkich srających o cenę - polecam zobaczyć sobie wolumen transakcji z ...

źródło: comment_1612208791L6GXctOznqXToSLBlIn8sR.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A nie mogą się dogadać, żeby w ogóle prowizji nie płacić przez parę miesięcy i poczekać jak się ulicy znudzi holdowanie?


@SRzeyamlon: A możesz się dla mnie dogadać by mi dali np. nowy samochód z salonu i żebym nie płacił za niego rat a jak już straci na wartości to za niego zapłacę?
  • Odpowiedz
@rzep: Jeśli mam wystarczająco duże wpływy, lub w długiej perspektywie jest to bardziej opłacalne dla salonu (np. firma będzie regularnie zamawiać kolejne auta) to tak.
  • Odpowiedz
@rzep: widzę że dużo plusów łapiesz przy gme więc dorzuc coś o podatkach bo się wykopowi inwestorzy zesraja w przyszłym roku, a już czytałem opinie że
-amerykańska giełda więc nie trzeba,
-tylko zysk zgłoszę o ile będzie ponad 10k
-us sam ogarnie
  • Odpowiedz
@rzep: Jaki jest sens trzymać te akcje? Skąd wiesz, że to zbijanie przez fundusze małymi transakcjami, a nie stopniowe wycofywanie się prywatnych inwestorów, którzy po prostu swoje już zarobili na wzroście akcji i nie widzą dalej potencjału na dalszy wzrost? Cwaniacy sobie posprzedają te akcje w odpowiednim momencie, a wy będziecie je kisić nie wiadomo po co w końcu budząc się z ręką w nocniku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rzep: nie znam się na giełdzie ale kiedy będzie to magiczne Margin call I zmuszenie Melvina do zwrotu akcji ? Od czego to jest zależne ?
  • Odpowiedz
Jaki jest sens trzymać te akcje? Skąd wiesz, że to zbijanie przez fundusze małymi transakcjami, a nie stopniowe wycofywanie się prywatnych inwestorów, którzy po prostu swoje już zarobili na wzroście akcji i nie widzą dalej potencjału na dalszy wzrost? Cwaniacy sobie posprzedają te akcje w odpowiednim momencie, a wy będziecie je kisić nie wiadomo po co w końcu budząc się z ręką w nocniku.


@Murarius: Bo wierzymy, że cena wzrośnie
  • Odpowiedz
nie znam się na giełdzie ale kiedy będzie to magiczne Margin call I zmuszenie Melvina do zwrotu akcji ? Od czego to jest zależne ?


@Crisu: Nikt nie wie dokładnie. Jutro? W piątek? Za tydzień? W ogóle?

To jest gra na przeczekanie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzep: ale zakładam że z każdym dniem im rosną koszta szorta ? To bardziej opłaca się czekać X lat i zapłacić gigantyczne koszta niż skupować teraz akcje ?
  • Odpowiedz