Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie głównie do facetów, czy zdziwiliście się kiedyś ile jesteście już w związku?

Ostatnio gadaliśmy sobie z facetem o ludziach ze szkoły, kto to już po ślubie, kto ma dziecko itp. I tak gadamy o naszym związku i ten zdziwiony, że my już prawie 4 lata razem, bo on był przekonany że 2 xD nie wiem jakim cudem, bo rocznicę spędzamy zwykle jakoś inaczej, czy to wyjazd czy fajne jedzonko. Zdziwiło mnie to po prostu ale chyba jego bardziej, bo przecież 4 lata i zaczął gadać przez śmiech, że to już długo itp i trzeba coś myśleć dalej xD ogólnie chciałabym wziąć kiedyś ślub i myślałam o zaręczynach, on zwykle mówił tak tak ale za jakieś kilka lat czyli koło 10 a ja nie wiem, za 2-3? I teraz się zastanawiam czy może to kwestia tego, że on myślał że my dopiero 2 lata jesteśmy razem itp. Ogólnie nie mam na to parcia, sama jeszcze nie jestem gotowa szczerze mówiąc ale nie chce przeciągać tego w nieskończoność i ciekawi mnie czy on spojrzy na to normalnie.

Ogólnie mamy po 26 lat, poznaliśmy się w czasie studiów, najpierw 2 lata na odległość, teraz razem, jest miedzy nami dobrze i chce żeby tak było dalej. On mnie też zapewnia że chce podobnie itp ale faceci to się tak boją tego ślubu że ja nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki #zareczyny #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6017c94e5e3a1c000abb440b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 7
  • Odpowiedz
GwiezdnaŁania: I dobrze, że się boją, bo małżeństwo jest bardzo niekorzystną umową prawną dla mężczyzny

Udaje głupka i świruje, że nie wie ile trwa związek bo już niedługo planuje #!$%@?ć pierwszym kanałem

Nie piszę tego, żeby ci dowalić, piszę żeby cię przestrzec i żebyś miała to na uwadze. Faceci też potrafią analizować i nie są to dzbany jak często samice próbują mówić

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
OP: Akurat ja więcej zarabiam i z uwagi na branże, raczej to się nie zmieni więc jeśli chodzi o kwestie finansów to nie wiem kto na tym gorzej wyjdzie xD

@Fforrespectmidgets: tu akurat racja, ale on to podsumował że związek na odległość rok, reszta razem rok i tak wyszło więc sprawa wyjaśniona xD

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: marcel_pijak
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: generalnie rada taka dla rozowych- jak sie mysli o zalozeniu rodziny jako kobieta czyli w ok. 30-32 roku to w wieku 25 lat juz nei spotyka sie z rownolatkiem, tylko ze starszymi, ktorzy JUZ mysla w pozytywny sposob o posiadaniu dzieci, rodzinie, wykazuja starania w kierunku jej zalozenia itp. Uwazam, ze 5 lat to idealna roznica i zastanawiam sie czemu laski brna w zwiazki z mentalnymi dzieciakami, ktorzy nawet jak
  • Odpowiedz