Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie w szóstym odcinku @Umeraczyk ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak się wciągnęłam, że dzisiaj nawet nasz wykopowy kolega mi się śnił XD
Tydzień później chłopak odwiedza psycholog, która pomaga mu skorzystać z szybkiej konsultacji z psychiatrą. Chce odmienić swoje życie na lepsze i po wyjściu z gabinetu zaczyna być pozytywnie nastawiony do życia. Czy niespodziewany wypadek odmieni to nastawienie na gorsze?
PS. Odwzorowałam poczekalnię i gabinet psychiatryczny z których sama korzystałam w moim mieście xD Dodatkowo jak ktoś nigdy nie był u psychiatry, to dowie się, jak mniej więcej wygląda taka wizyta, w dużym skrócie oczywiście ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Zarys początku fabuły:
Umeraczyk Mirko to spokojny, wrażliwy chłopak z poczuciem humoru. Niestety, traci rodziców w tragicznym wypadku i zostaje sam w domu, na który ciężko zapracowali...Czy to wydarzenie odbije piętno na jego psychice? Czy chłopak sobie z tym poradzi? Czy da radę się utrzymać?


#umeraczykwsimsach
źródło: comment_1612176897u85z6IED7n2wdhxjObgW6E.jpg
  • 34
@Neko-chan51: No, w dużym skrócie tak. Dopytuje dokładnie o samopoczucie i jak się zachowywałaś, spyta też, z czego wynika to, że tak, a nie inaczej się czujesz. Jest lekarzem, to przepisuje leki ¯\_(ツ)_/¯
No, przejechało, ale najważniejsze, że żyje, w przeciwnym razie bym napisała, że to ostatni odcinek XD
Twardziel zna może z 10% tego, co tu przedstawię ( ) reszty mu nie mówię, żeby mu
@Neko-chan51: no, trzeba się przełamać na początku, trudniej u psychologa, bo psycholog rozkłada Cię na części pierwsze ( ) i przez jakiś czas nawet na terapii ma się wrażenie, że jest gorzej, ale to przez to, czego się o sobie dowiadujesz. Później jest już tylko lepiej, jeżeli stosujesz się do rozwiązań, jakie Ci proponują, mi pomogło ( ͡~ ͜ʖ ͡°)