Wpis z mikrobloga

a) Przejdź się po okolicy i sfotografuj najbardziej zniszczone budynki, spróbuj poznać ich historię
b) Zrób bransoletkę z zimowym motywem.
c) Przeczytaj książkę z zimą w tle

#mirkowyzwanie czas i na mnie!


Wybrałam zadanie 1. Dodatkowo wykonałam model 3D fragmentu wejścia do budynków fortecznych techniką fotogrametrii. Model dostępny tutaj: https://p3d.in/EC45R
(na dole są źródła)

Zajęłam się dwoma obiektami: starą wieżą lotniskową i fortem Bema. Reszta wyzwania w komentarzach, wraz ze zdjęciami.
SlodkieMangoZ_Ananasem - a) Przejdź się po okolicy i sfotografuj najbardziej zniszczo...

źródło: comment_1612166879gu4tpKUgJmVz2TCZHHbsee.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@Slodkie_Mango_Z_Ananasem: Czasami robią tam jakieś drzwi otwarte, wtedy można wejść. O ile nadal nie męczą tego obsranego Flarisa. Chociaż polski stosunek do niektórych rzeczy jest po prostu głupi.

Kiedyś miałem praktyki w różnych bazach wojskowych, przy F-16 i MiGach-29. Info na temat MiGa-29 jest powszechnie dostępne, szczególnie po rosyjsku. Włącznie z rysunkami, zgładami i niektórymi obliczeniami. Ale żeby w Polsce zbliżyć się do tego samolotu na odległość rzutu kamieniem, to
  • Odpowiedz
@Slodkie_Mango_Z_Ananasem: wygląda naprawdę nieźle. Dużo lepiej niż moje próby, jak zeskanowałem kiedyś bułkę to przez nierówne oświetlenie była dziura na środku. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Trzeba będzie wypróbować to w najbliższym czasie, może uda się coś fajnego stworzyć.
@AgLagylak: U nas niestety z dostępem do sprzętu jest słabo. Chyba jedynie wejścia po znajomości i pokazy lotnicze wchodzą w grę jak chce się podejść bliżej
  • Odpowiedz