Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poznałem kilka miesięcy emu dziewczynę, ona 27 ja 24. Spotkaliśmy się na spacery i gadaliśmy długie godziny. Ona często pisała o spotkanie. teraz po pewnym czasie trochę żadziej sie widzimy i krócej. Dopiero teraz uświadomiłem sobie jak bardzo mi tego brakuje. Chcę z nią szczerze porozmaiwać co czuje, czy traktje mnie jak przyjaciela czy może coś więcej. Jeśli okaże że "możemy zostać tylko przyjaciólki" chce ją poinformocać że nie możemy się widywać, jeśli mamy inne oczekiwania bomnie to rani. Chcę być szczery i wyjaśnić wszystko.
Zrobię po swojemu pewnie i tak, ale szukam opinii, innego punktu działania, a może coś mi odmieni.
#zwiazki #rozowepaski #niebieskipaski #randki #przyjazn #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60179b545e3a1c000abb43e9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 20
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: głupio palić za sobą mosty i niszczyć przyjaźń bo miało się nadzieje na coś więcej, dobry przyjaciel może być wartościowszy niż kiepski partner, mało tego - pamiętaj, że friendzone to ławka rezerwowych, tym bardziej jak widzisz jak psuje się coś w jej związku, to zawsze możesz zgrywać hienę cmentarną - zrywając kontakt gwarantujesz sobie porażkę pod tym względem, że na pewno nic was nie połączy, nie zrywając - cierpisz, ale
  • Odpowiedz
@KingaM: A to dowaliłaś z tą "ławką rezerwowych" XD Sorry ale trzeba być FRAJEREM by siedzieć na tej ławce rezerwowych i czekać jak mnie panienka wybierze jak jakąś maskotkę XD

@AnonimoweMirkoWyznania: Typie idziesz do laski, mówisz co czujesz i do widzenia a nie jakieś tam #!$%@? podchody. Nie chcesz być przyjacielem tylko kimś więcej, to nie bądź. Albo w tę albo we wtę.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania po prostu tak jak piszesz, powiedz jej otwieracie co czujesz. Jak ona chce przyjaźni tylko a Tobie nie pasuje to nie ma co tkwić w takiej relacji, czekanie aż się zdecyduje to chyba najgorsza opcja, a pewnie przy tym wszystkim byś musiał tolerować jej facetów. Szkoda się tak dołować
  • Odpowiedz
@KingaM:
"nie zrywając - cierpisz, ale póki życie, póty nadzieja "

Masochizm i rozbicie emocjonalne jak wybierze innego. Chyba nigdy nie byłaś w takiej sytuacji skoro sugerujesz takie rozwiązanie. Każdy rozsądny człowiek to odradza.

@ChickenDriver "Typie idziesz do laski, mówisz co czujesz i do widzenia a nie jakieś tam #!$%@? podchody.". Laski umieją w takie giernki, benching i orbiting pełną parą. Postawienie sprawy jasno jest słusznym rozwiązaniem.
  • Odpowiedz
przy tym wszystkim byś musiał tolerować jej facetów.


@smutnyZiemniak: Niektóre kobiety lubią maltretować tak swoich byłych/ niedoszłych. W takiej sytuacji jeszcze pewnie usłyszy, ze powinien cieszyć się jej szczęściem i jest gburowaty bo tego nie robi xD. Mi wydaje się, że dziewczyny jednak intuicyjnie wiedzą co się do nich czuje, i nie robią żadnego z kroków. Bo jest im wygodniej.
  • Odpowiedz
@alexx600: Laskom właśnie najlepiej wywalić z dłoni jednym ruchem te wszystkie gierki i orbitowanie ;)

A poza tym bycie twardym i konkretnym je nakręca ;p

Ona sobie myśli, że Ty będziesz na "ławce rezerwowych" i "orbiterem" a Ty walisz z grubej rury, kawa na ławę i albo w tę albo we wtę. Lasce się rozjeżdża wszystko. Pewnie w momencie tej rozmowy powie "no co Ty anon, my razem? Nigdy!" licząc, że
  • Odpowiedz
byłam i właśnie dlatego polecam, ale słabe psychy nie potrafiące znieść cudzego szczęscia będą odradzać


@KingaM: Zakładam, że się udało w Twoim przypadku ? Wydaje, mi się że w przeciwnym wypadku mówiłabyś coś innego.

Szczerze, to co piszesz jest dla mnie odrealnione. Jak można patrzeć jak Twoja sympatia układa sobie życie z kimś innym, chociaż byłaś/byłeś i wspierałaś/eś.

A kiedyś się z taką spotykałem. Niby spotkanka, niby buziaczki i inne takie
  • Odpowiedz
@alexx600: średnio udało, ale wiem że przesadza się z tą toksycznością i żalem że niewiadomo jaki ból w sercu się czuje gdy widzisz kogoś z kim mogłeś być w obcych ramionach, dla mnie to zajeżdza egoizmem, bo jeśli jesteś lepszą partią i uważasz że byłbyś lepszym partnerem, to byś osiągnął cel, (a jednak ktoś cię nie wybrał, więc tak nie jest) a jeśli gorszą, to w sumie dobrze że nie marnujesz
  • Odpowiedz
bo jeśli jesteś lepszą partią


@KingaM: To dość starodawne słowo, które wydaje mi się, że bardziej związane z majętnością i dobrobytem, a nie uczuciami.

Dziwne są relacje kobiet przykłady, z mojego otoczenia.

1. Mi się nie udało bo nie jestem katolikiem, a jej przyjaciel był.
2. Mojemu koledze się nie udało, bo chorował na epilepsje a kolega dziewczyny o której względy się starał nie miał.
3. Inny mój znajomy usłyszał, że
  • Odpowiedz
Wyczekać i wychodzić można praktycznie każdego.


@KingaM: Kwintesencja miłości, metoda zdartej płyty chyba tak średnio działa, skoro ani Tobie ani mi się nie udało xD
  • Odpowiedz
@KingaM no tak, warto czekać żeby łaskawie spojrzał na mnie przychylnym okiem i wziął z braku laku xD dziwne masz dla mnie rozumowanie, to nie jest żadna walka, tylko czekanie na łaskę raczej, skoro druga osoba mówi, że niczego nie chce. Żeby to jeszcze miało sens to ta osoba powinna walczyć o nas bo coś tam zrozumiała itp, ale nie, to my mamy dalej włazić w tyłek xD
  • Odpowiedz
Chcę być szczery i wyjaśnić wszystko.


@AnonimoweMirkoWyznania: Zwykle nie warto się "tłumaczyć". Kobieta ma swój moduł analizy i działania, więc nieważne jak bardzo będziesz szczery, ewaluacja Twojej wartości nastąpi pod innym kątem. Tłumaczenie to zwykle wchodzenie w jej "ramę" / pod jej dyktando.

Spotkaliśmy się na spacery i gadaliśmy długie godziny.


@AnonimoweMirkoWyznania: Wow! ( ͡° ͜ʖ ͡°) A inicjowałeś dotyk, dążyłeś w kierunku tego, aby ta
  • Odpowiedz
Zwykle nie warto się "tłumaczyć". Kobieta ma swój moduł analizy i działania, więc nieważne jak bardzo będziesz szczery, ewaluacja Twojej wartości nastąpi pod innym kątem. Tłumaczenie to zwykle wchodzenie w jej "ramę" / pod jej dyktando.


@kocix_80: Jezu jakie to jest prawdziwe ^^

Brakuje Ci rozmów, bo nie masz innych relacji, w których mógłbyś się realizować. Jesteś w desperacji i podświadomie dążysz do opcji, która Ci zapełni Twoje braki. Dodajesz sobie
  • Odpowiedz
OP: Jeśli kogoś interesuje dalszy rozwój sytuacji to już realcjonuje. Sprawa postawiona jasno, podejrzewała że coś jest na rzeczy i mówiła że chciała o tym pogadać, aby była jasność. Nie zgrane oczekiwania i Ona może dalej się spotykać na stopie koleżeńskiej, ja powiedziałem pa. Rozumie i szanuje za szczerość. Moim zdaniem warto rozmawiać, co gryzie a nie robić analizy. Nie rozkminiam co by zrobiła, a co to jest tylko gra, bo
  • Odpowiedz