Wpis z mikrobloga

Caly PiS jest jak Sasin.
PiS, wielki zwolennik kościoła katolickiego w Polsce, partia dla której "ważne" są "wartości chrześcijańskie" swoimi działaniami doprowadza, do odchodzenia ludzi z kościoła katolickiego, zakazując aborcji przy obecnym kompromisie jak zmieni się władzą doprowadza do aborcji na życzenie, plując na WOŚP sprawiają, że więcej osób dorzuca się do akcji by utrzeć im nosa, swoim patopatriotyzmem doprowadzają, że coraz więcej młodych ludzi nie chce utożsamiać się z tym krajem, propaganda, która walą ma wpływ tylko na najciemniejszy elektorat i informacje, które chcą przekazać są przez osoby myśląc odbierane jako kłamstwo.
PiS swoimi działaniami praktycznie nigdy nie patrzy długofalowo, widać to nawet po ich postępowaniach z gospodarką. Nie wiem czy oni nie zdają sobie z tego sprawy, że patrząc kilka lat do przodu wszystko co w tym momencie robią przyniesie całkowicie odwrotny efekt od zamierzonego? Partia zwykłych miernot i hipokrytów. #bekazpisu #bekazkatoli #tvpis #wosp
  • 9
@OCIEBATON: jako osoba wierząca w sumie mnie to cieszy, bo przez te kilkanaście lat tylko jedna osoba która mnie uczyła o Religiach! (Głównie katolickiej ale potrafiła i rozmawiala o innych wyznaniach) miala pojęcie o nauce wiary i jak widzę jak ci księża nie przekazują nic na temat wartości chrześcijańskich tylko ruchają ludzi ma hajs to nie dziwię się, że ludzie odchodzą bo nawet nie wiedzą na czym polega wiara, dla tej
@Chlebek_Pyszny:

PiS swoimi działaniami praktycznie nigdy nie patrzy długofalowo, widać to nawet po ich postępowaniach z gospodarką.


Oni doskonale wiedzą, że swoimi działaniami doprowadzają kraj do ruiny i że w przyszłości to się na Polsce odbije. Po prostu mają to w dupie, dla nich liczy się jedynie wygranie kolejnych wyborów i utrzymanie się przy korycie, a to że wielu ludzi na tym ucierpi (głównie ich wyborcy, bo kryzys najbardziej uderza w