Wpis z mikrobloga

Gdzie można znaleźć oferty konkretnych #afiliacja. Chciałbym zrobić ze dwie stronki typowo produktowe i jakieś zaplecze, żeby się podszkolić w tym temacie i przy okazji coś zarobić. Zależy mi na jakiś niszowych produktach i dopiero co wchodzących na rynek... #seo jest jakiś zbiór tego gdzieś? Zobaczyłem już te popularniejsze serwisy, ale tam to raczej takie słabe oferty.
  • 4
@JamnikWallenrod: Jeśli celujesz w SEO, musisz brać pod uwagę aspekt rotacji w kampaniach aff. Może się bowiem okazać, że zanim wybijesz stronę -> owej kampanii już nie będzie.

Także nie kieruj się raczej stawkami i popularnością ofert afiliacyjnych. Wybieraj oferty co do których nie będzie problemów z zamiennikami i/lub takie które nie charakteryzują się rotacją. Te drugie to np. suplementy diety w sieciach pod to wyspecjalizowanych - np. cashinpills, czy też
@getpaid20_pl: dzięki za mega rady. W sumie miałem podobne przemyślenia. Myślałem raczej o suplementach (diety lub na siłkę, witaminy itd.) ale tu pewnie duża konkurencja z drugiej strony. To może jeszcze jedno pytanie XD A skąd wziąć tanie domeny ( po roku też) => pewnie zagranica i czy można je delegować na polski dns? A stronka mega!!!
@JamnikWallenrod: Domena jest jednym z elementów wpływających na wiarygodność witryny, ta z kolei przekłada się na konwersję i zysk.

W Polsce najlepiej sprawdzają się końcówki .pl, ew. .com - innych bym nie używał. Najtaniej jest bodajże w ovh.pl - ale przymałej ilości domen (a Ty potrzebujesz jedną, dwie?) to są zaniedbywalne koszty, nawet jakbyś wziął w jakiś droższych firmach ;)

Za granicą, a i owszem też można. Nie ma problemu z