Wpis z mikrobloga

Patologia, coś jak leczenie bólu zęba środkiem przeciwbólowym=przeciwzapalnym. Bierzesz środek przeciwbólowy i doprowadzasz się do większych uszkodzeń, bo Twój organizm nie może kontrolować Ciebie przy pomocy bólu.

Zastrzyk nadtwardówkowy to najczęściej wykonywany w USA zabieg na rwę kulszową i ból pleców. Rocznie wykonuje się tam prawie 9 milionów takich procedur. Zabieg ma tam opinię bezpiecznego i skutecznego środka w walce z bólem. Także w Polsce opinie o zastrzykach nadtwardówkowych są bardzo dobre.
  • Odpowiedz
@szalony_kefir: @FizjoKarolina: Tez tak uważam, ale jak dziesiąty fizjo/osteopata nie jest w stanie pomóc, to gdzie szukać pomocy? To nie jest tak, że organizm nie potrafi zwalczyć stanu zapalnego i wtedy robi się zastrzyk aby mu pomóc? Jak stan zapalny schodzi to organizm zaczyna się regenerować i źródło bólu może zniknąć...? Sam się zastanawiam nad zastrzykiem ze strony rehab.pl , ponieważ borykam się z problemem od 7 lat.
  • Odpowiedz
@bombelaz: No dobry przykład, przy 10 to faktycznie słabo się to prezentuje. Tylko bez oceny przypadku ciezko stwierdzić. Bo czesc ok, trzeba bo serio jest ucisk ale z których szkół osteo byli, które nurty fizjo prezentowali. Bo można być w kręgu tych samych technik i to będzie słaba reprezentacja, bo najważniejsze to sprawdzić trzewia wg mnie. Ale jak coś znam super neurochirurga i do niego odsyłam ;)
  • Odpowiedz
@bombelaz: Nie jestem z wawy i niestety nie znam :( mega szkoda w takim razie ale warto w takiej sytuacji iść do projektu masaż, najlepiej do właścicieli jak jest możliwość bo ich rozkminy to level z reguły nie do ogarnięcia przez większość ludzi
  • Odpowiedz
@janusze_automatyki:
Przed - problemy z chodzeniem, siedzeniem, jazdą autem, co 50 kroków przerwa, żeby odbarczyć, brak siły w łydce - nie mogłem stanąć na palcach, nie mogłem spać z bólu (nawet leki nic nie dawały).

Po - jak się obudziłem po operacji już nie było bólu, teraz chodzę, jeżdżę autem itp. bez problemu. Mogę podnieść lżejsze rzeczy. Od czasu do czasu gdzieś się pojawi jakieś mrowienie, lekki ból - do przeżycia.
  • Odpowiedz