Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 96
Re-upload wpisu @Kmicitz (banicja za multikonto) bo to czyste złoto.

Pocahontas II - Podróż do nowego bolca (1998)

W tej części twórcy w pełni ukazują prawdziwą naturę Pocahontas. Wydaje mi się że mogą mieć konto na wykopie, bo tylko rasowy mizogin byłby w stanie w tak negatywnym świetle przedstawić #rozowepaski

Film zaczyna się typową w życiu księżniczki sytuacją, plemię indian pracuje i zbiera pożywienie, a Pocahontas czesze się, śpiewa piosenki i uprawia pilates.

Dowiaduje się o śmierci chada z poprzedniej części ale jej żałoba trwa jakieś 5 minut, bo po tym czasie w Jamestown Viriginia pojawia się chad II, który nie dość że ma 190 wzrostu, długą gałąź żuchwy to jeszcze jest bogaty.
Od razu indiance palą się styki w gadzim mózgu.

Chad II przychodzi z poselstwem, mającym zakończyć spory między anglikami, a indianami. Od słowa do słowa Pocahontas pakuje kosmetyki bo zgłasza się na ochotniczkę na ̶e̶r̶a̶s̶m̶u̶s̶ misję dyplomatyczną. Na wszelki wypadek bierze ze sobą 2m bodyguarda o dziwnym imieniu i zupełnie nieśmieszne zwierzęta bo kocha zwierzaczki :*

Zanim zejdzie z pokładu statku płynącego do Anglii ma już nowego cukrowego tatusia, a chad I jest już przeszłością tak odległa jak jej pierwszy narzeczony.

W Anglii zachowuje się jak studentka z podlasia na I roku pedagogiki na UW po spuszczeniu ze smyczy rodziców. Imprezy, lans, ciuchy, wszystko za hajs chada II kupującego jej drogie prezenty. Warto jeszcze wspomnieć że jej 2m indiański bodyguard robi furorę wśród podstarzałych szlachcianek, znudzonych łysiejącymi betajaśniepanami z brzuchem, zakolami i postępującą impotencją.

Chad I wraca do gry, jak się okazuje wcale nie zginął, wszystko zostało zmyślone przez głównego antagonistę. Razem z Chadem II ratują Pocahontas uwięzioną za złe prowadzenie się na dworze króla. Przez krótki okres Poca jedzie na dwa fronty bo nie może się zdecydować ale zaczyna mieć refleksje co do swojego upodlenia, więc robi to co każda zdrowa kobieta - wybiera lepszego bolca(nie różnią się wzrostem więc wybiera bogatszego).

Włącza się jej standardowe combo kobiecych mechanizmów obrony ego czyli wyparcie + racjonalizacja.

Chad I jest przedstawiony inaczej niż w pierwszej części, jest bardziej arogancki, lekko duszny i nieodpowiedzialny. Chad I tak naprawdę nie zmienia się, to po prostu Pocahontas inaczej go postrzega żeby wytłumaczyć przed samą sobą swój wybór.

Koleś nie specjalnie się martwi odrzuceniem bo właśnie dostał od króla swój własny statek i będzie mógł posuwać córki wodzów indiańskich od Patagonii do Zatoki Hudsona, a czarnowłose suczywo może znowu bez konsekwencji zmienić dyszle.

W ten sposób Pocahontas w ciągu dwóch części bzyknęła 3 top tier samców, a co robi w tym czasie jej plemię? To co od tysięcy lat, zbierają patyki i starają się nie umrzeć.

#pasta #blackpill #przegryw #podrywajzwykopem #film #filmy #kino #bajki #gimbynieznajo #rozowepaski #logikarozowychpaskow #pocahontas
Czlowiek_Ludzki - Re-upload wpisu @Kmicitz (banicja za multikonto) bo to czyste złoto...

źródło: comment_1612097049TK3dq0EICHUmVs6oeL3qxa.jpg

Pobierz
  • 14
@Czlowiek_Ludzki: pamiętam jak to pierwszy raz obejrzałem i miałem jedno wielkie "WTF". bo pierwszy raz widziałem księżcznikę disneya z dwoma bolcami. Ale ja to interpretowałem inaczej - ten brunet wziął sobie jakieś damaged goods po tym blondynie, przeoraną indiankę i alfa-widow. A blondyn poruchał jak była młoda, rozdziewiczył i bawi sie dalej.

Co ten brązowy za patałach, czy ta pocahontas ma cytując klasyka sutki smakujące jak piwo czy co ( ͡