Wpis z mikrobloga

1. Zadaj użytkownikowi @NijuGMD pytanie o standard życia osób opiekujących się upośledzonymi, niezdolnymi do samodzielnej egzystencji dziećmi.

2. Dowiedz się, że gadasz głupoty i wyląduj na czarnej liście.

3. Ktoś zadał pytanie o rodzące się dzieci bez czaszki to ten usunął wpis i odpisał "wynocha mi z tymi ekstremalnymi przypadkami".

Pamiętajcie, są pytania, których nie wypada zadawać PiS'owcom, prawakom i innym pro-liferom.

#bekazpisu #bekazprawakow #aborcja #neuropa #bekazpodludzi
PiccoloGrande - 1. Zadaj użytkownikowi @NijuGMD pytanie o standard życia osób opiekuj...

źródło: comment_1612091029agltjk6dAVadV3EvkFbhry.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@PiccoloGrande: naucz się raz na zawsze, pisowcom się nie zadaje pytań bo i tak nie odpowiadaja. Oni chyba w Częstochowie pchają za obraz najświętszej marii panny ( ͡° ͜ʖ ͡°) karteczkę z przyrzeczeniem, bo każdy wywiad tak wygląda, ktoś ich o coś pyta a ci pie**** bez ładu i składu nie na temat.

Najgorzej ze to się zaczyna wylewać na inne opcje, po to samo zaczęło robić....
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@PiccoloGrande: pro life ma w ogóle problem z argumentami, bo poprzedni kompromis był dla wszystkich dobry. Teraz już wjeżdżają chore pomysły a la matka Psycholka z kalkuty, vel "cierp robaku".

Na wykopie mam wrażenie ze nie ma nikogo kto popiera pis czy te szury z ordo szuris, same trolle za 60 gr i bejty.

Nawet konfederacja straciła poparcie po przejściu na stronę katotalibów i toksycznych 'patriotów', a miała tu sporo poparcia.
  • Odpowiedz
@dthprf: Oczywiście, nastąpiła mocna deklaracja młodego pokolenia, które wykrzyczało dosadne "****" i to będzie się odbijać echem przez wiele kolejnych lat. PiS jest skończony. Zresztą już systematycznie tracą w sondażach. Wybory wygrali przecież z bodajże 44% poparcia. Zaledwie po trochę ponad roku to 30% zaczyna być ich maxem.
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: to nie pisowiec, gorzej, to konfederata. Ostatnio udowadniał że konfederacja nie ma nic wspólnego z pisem bo głosują inaczej. Ale ten przypadek się nie liczy. Tamten też nie. To głosowanie nic nie zmienia więc też się nie liczy. Dałem mu listę 400 głosowań gdzie byli zgodni - żadne się nie liczyło bo to jakieś bzdury były XD

edit: oho dodał mnie na czarno, mimo że niedawno mogłem u niego pisać
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande wchodzisz w dyskusje z osobą, która uważa aborcję za morderstwo a z drugiej strony chce wprowadzenia kary śmierci. Co mogło pójść nie tak? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@PiccoloGrande: strasznie nie cierpię tego typa bo uwielbia cherry picking i daje na czarno każdego kto gasi go jak typowego peta, ten kasztan to idealny przykład wyborcy konfabulacji, intelektualny deficyt i nie zrozumienie żadnego tematu na który się wypowiada.
  • Odpowiedz