Wpis z mikrobloga

Pisałem niedawno o tym, że szukam fury i myślałem nad e38, ls400 itp. A co sądzicie kochani o mercu CLS do 3.5 litra? Nie znam się na silnikach w mercu zupełnie xD Kurczę spodobała mi się ta fura, w ogóle się nie zestarzała.
#motoryzacja #mercedes
  • 8
@Atreyu: chciałem mieć prestiżowego gruza ( ͡° ͜ʖ ͡°) , ale mam do wydania 35tys, no do 40tys dociągnę i biorę pod uwagę 5tys rocznie na jego eksploatacje.
gruza


@Visavi: e38 przegnite, w stanie gruz do dobicia to za 7-10 kupisz

Za 35-40 to są raczej #!$%@? rodzyny (albo przepłacone trupy) do dbania i chuchania

e38 740i jest super wyborem, jak ogarniesz stan blacharki przed zakupem to się odwdzięczy i będzie już tylko zyskiwał na wartości - choć prawdę mówiąc na daily bym go raczej już nie kupił, prędzej na drugie

Lex jest fajny i bezproblemowy, ale przy tym
@Atreyu: im bardziej siedzę w motoryzacji to tym większy problem jest xD Wcześniej myślałem nad e38 4.4, lex ls400, a teraz ten merol XD Wiesz ja zdaje sobie sprawę, że one są pancerne ale są to już stare fury. CLS mnie mega pociąga, bardziej od ski. I za czym tu się rozglądać to jest problem. Nie chcę się denerwować przy eksploatacji takiego krążownika, ale z drugiej strony nie chce jeździć nudnym
@Atreyu jeżdżę e38 za 6tys juz prawie 2 lata. Poza eksploatacja nie robię nic. Mam podloge progi. Niema rdzy. Nawet katy są na miejscu. A no i przy zakupie dostalem ori s32 w 18" i komplet opon nowych nie zakladanych nigdy z nalepkami itp. Wiec swoje wyssane z palca teorie zachowaj dla sb...
@przemardi: super, pewnie są tacy co za 2k kupił

To znaczy że wszystkie za 2k są super, albo przynajmniej większość bo komuś się trafiła okazja xD

Super anegdotka, ale nikomu tym nie pomożesz Przemek że trafił ci się rodzyn w cenie gruza. Może w totka też zagraj, równie duże szanse ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I nie wołaj mnie do parodniowych wpisów, to nie forum internetowe, nikt z