Wpis z mikrobloga

Siemanko! Takie info. Dzisiaj wstaje server do l2. L2 dream x50 na interlude. Ktos teskni za kronika? Ja tak! Nie wiem czego się spodziewać. Plusem tego serwera jest to, ze nie stosuje chamskiej zagrywki w "trosce" o graczy. Tak zwanego zabijania serwera nie poprzez wipe, ale poprzez jego pochodną. Czyli otwierania sub-servera o innych ratach ktory #!$%@? 70% ruchu z servera i sila rzeczy umiera server na ktorym grasz i na ktorym farmiles sporo, bo nie jestes nolifem. Zobaczymy co to bedzie. Ile to bedzie grania? Nie wiem niestety. Jestem typowym gostkiem. Nie jestem w stanie grac tyle co te ruskie debile. Takze mysle, ze przydalaby sie ekipa. Moze uda sie popsuc troche krwi tym nolifeom? Poki co, pewne ze bede gral z kumplem. Kumpel stara sie naganiac kumpla. Na forum tez znalezlismy gostka co bedzie gral i troche nolifi i tez kogos ma. Wiem, ze tu mało lajków na tagu, ale warto spróbować. A nóż złożymy ekipę :D Mysle, że sie zbierze ekipa. jak coś to nick w grze Ganibus/Posejdon. Jak nie bedzie nikogo pisać tutaj. Gramy dzisiaj. Pozdro mirki i trzymajta się !
#lineage2 #l2
  • 4
@HachiRoku: ano gramy. Sporo klanow jest. Jest duzy klan Polakow. Ja zalozylem wlasny, cos tam ciupam zeby miec swojego, bo nie lubie sie prosic, ale generalnie gramy ciagle :) tam wymagaja strasznie tsa. A w weekendy dluzej gramy