Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DerMirker: nie wiem czy wiszące na klatkach zakazy roznoszenia ulotek mają jakies umocowanie prawne. Ale wiem na pewno, że wg ustawy prawo pocztowe skrzynki mają byc dostępne z zewnątrz, a nie za domofonem
¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
@staryhaliny: każda klatka ma przed drzwiami wejściowymi otwartą skrzynkę na reklamy. Mimo to flipperzy, Lewiatan i Januszpole wrzucają uporczywie reklamy do skrzynek oraz kładą je na nich, przez co na klatce jest permanentny syf.

Przejdę się do spółdzielni i zapytam.

P. S. Jeśli ktoś ma doświadczenie w podobnej sprawie - proszę pisać lub odzywać się na priw.
  • Odpowiedz
@DerMirker: obojętnie, znajdź mieszkanie gdzie jest 12 numerów i podaj 13/14. Przejada się raz drugi trzeci piąty to może sie oducza. Jak ludzie zaczną im podawać fejkowe adresy, to wkoncu nie będą w stanie przefiltrować fejkow od niefejkow. Mi za x razem by się odechciało.
  • Odpowiedz
@DerMirker ja tak kupiłem mieszkanie w zeszłym roku, zostawiłem kartkę na tablicy ogłoszeniowej w kilku blokach w spokojnej dzielnicy poznania, w której większą część mieszkańców to 60+. Zadziałało.
  • Odpowiedz