Wpis z mikrobloga

Siemka Mirki z #piwowarstwo
Jestem po uwarzeniu pierwszego piwa i przymierzam się do drugiego.
Postanowiłem zainwestować w kapslownice (ta młotkowa jest niby ok, ale nie ma pewności, że kapsle dobrze trzymają i rozbiła mi 3 buteleczki) oraz sterylizator do butelek, do tego doszło jeszcze kilka innych pierdół. Na stronie #browamator wyszło mi ponad 250zł, patrzę a tu nawet przesyłki za darmo nie ma xD No i włączył mi się #janusz. Maciecie może jakieś inny fajne strony lub kody rabatowe, gdzie mógłbym zamówić te kilka rzeczy i troszkę przyoszczędzić ?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
  • Odpowiedz
@BenitoM: Owszem, po prostu dziwię się że nadal sprzedają takie gówno i ludzie to kupują. Chyba nikt nigdy tą młotkową nie zakapslował więcej niż jednej warki.
  • Odpowiedz
  • 5
@BenitoM Browamator to akurat jeden z najdroższych, jeśli nie najdroższy sklep piwowarski. Osobiście najczęściej robię zakupy w centrumpiwowarstwa, twój browar lub marxam. Nie wiem czy jeszcze działa https://cml.dokuro.org/beer/ porównywarka cen, ale masz przynajmniej wymieniona wiekszosc sklepow.
  • Odpowiedz
na browamatorze mają wyjątkowo tanie słody.
ogólnie to polecam marxam.pl sam tam kupuje. jak sie jest członkiem pspd to ma sie tam 10% rabatu i darmowa przesyłka od 250zł opłaca sie bo jak zamawia sie dużo słodu to kurier mocno drożeje a to cyk za darmo :D
  • Odpowiedz