Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czołem,

Szukam #smartwatch do biegania i słuchania muzyki. Zależy mi na mało smartwatchowym wyglądzie. Zastanawiam się nad #motorola 360 3rd gen. Ktoś miał styczność? Jak wrazenia? Można słuchać muzyki offline?
Ewentualnie polecicie coś innego?
Budżet 1 tys. PLN.

#bieganie

Z góry dzięki.
  • 17
@Stormweaver: Jak na Wear os to dobry wynik ( ͡ ͜ʖ ͡) Taki Fossil czy Garmin ledwo jeden dzień wytrzymują. Jakoś niedługo ma wyjść duża aktualizacja, której głównym zadaniem będzie poprawa zarządzania energią. Ale NFC z gogle pay czy sklep google wynagradzają to.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@spokoromek: Ja ma tą motorole. Wygląda elegancko, budzi zainteresowanie. Bateria potrafi wytrzymać 2 dni. Muzyka offline wchodzi w grę, jeśli wgrasz sobie muzykę na zegarek. Kiedyś była możliwość przez Google Music, ale google ubilo tą funkcjonalność. Spotify nie ma tej opcji, można tylko sterować muzyka i wybierać kawałki z list online. Sam zegarek fajny. Tylko system ma kilka wad, głównie chodzi o to, że nie wszystko działa. Na przyklad po którejś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Stormweaver: Jak na Wear os to dobry wynik ( ͡ ͜ʖ ͡) Taki Fossil czy Garmin ledwo jeden dzień wytrzymują. Jakoś niedługo ma wyjść duża aktualizacja, której głównym zadaniem będzie poprawa zarządzania energią. Ale NFC z gogle pay czy sklep google wynagradzają to.

@Kauabang: Wszystko co nie ma WearOs wytrzymuje więcej także gadanie że coś inne ma Gorzej jest przesadą
@Kauabang przy 10h treningu z gps tygodniowo, laduje mojego garmina raz na tydzien, a bez jakichkolwiek treningow, same powiadomienia+pomiar tetna + synchronizacja raz na 2 tyg xd wiec z czym do ludzi z 2 dniami. A nie jest to juz topowy model xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@spokoromek: Kupiłem na Amazonie. Był po 189 euro. W tej samej cenie był wtedy na oficjalnej stronie. Wziąłem na próbę z Amazon, że względu na wydłużony czas zwrotu. Chyba 3 miesiące. I zostawiłem go. W komplecie są 2 paski. Narazie nie kupowałem innych. Te z kompletu narazie mi starczają.
Duży minus dla Motoroli, że póki co nie można dokupić ładowarki, niby wkrótce ma być taka możliwość.
@spokoromek
IMHO jak szukasz zegarku do sportu to Suunto, Polar czy Garmin to firmy które się w tym specjalizują, w to bym celowal

Co do zalet Venu:
- wszystkie potrzebne czujniki "na codzień": tętno, pulsoksymentr, analiza snu, stres
- do treningów portal garmin spoko z fajnym trybem planowania sobie kolejnych treningów (nawet serii różnych ćwiczeń na siłce), do tego od razu update np. do Stravy
- sterowanie muzyka z tel, a jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@spokoromek: Kupiłem jakieś 3 miesiące temu, ta cena chyba pojawia się co jakoś czas. Jeśli zależy Ci na wyglądzie klasycznego zegarka to ten, albo Fossil, jeśli bardziej na sporcie to te co koledzy polecają.
Aha i zwróć uwagę na ekran, tarcza nie wypełnia całego ekranu. Jest czarny pasek wokół, przy czarnych tarczach tego nie widać, ale przy jasnych może to niektórym przeszkadzać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qutaphone: może aż tak na sporcie to nie. Chciałbym żeby nie wyglądał jak smartwatch, bo nie podoba mi się ten design. Głównie chodzi mi o to żeby do biegania zostawiać telefon w domu. Włączać gps i muzyke i tyle w zasadzie. Z tego co widzę, takie funkcje Moto posiada.