Wpis z mikrobloga

@Pr0t3ct0r: no w większości miejsc masz reczne wpusywanie wszystkich danych z faktur. Jak chcesz rozczytywanie danych ze zdjęć/PDFów to polecam InFakt(10% zniżki). Ja na stacji benzynowej od razu skanuje aplikacją a na koniec miesiąca klikam księguj i tylko zerkam czy się zgadza. Do 3 faktur/miesiąc jest za darmo
@g0dl1ke:

mKsięgowość to jedyne na rynku połączenie konta bankowego i księgowości, dzięki któremu księgowość staje się łatwiejsza i szybsza poprzez automatyzację wielu czynności.


No chyba widać że nie, dlatego pokazałem mu inną opcje z której ja jestem bardzo zadowolony.
@g0dl1ke:

1. Nie uważam że mercedes jest spoks. Nie polecam InFaktu tylko dla kasy, ale dlatego że naprawdę jestem z tego rozwiązania bardzo zadowolony i podpisuje się pod tym produktem imieniem i nazwiskiem.
2. OP nie wie jak wykonać podstawową czynność, to jest tak jakbyś kupił telefon i nie wiedział jak nim zadzwonić.
@zibizz1: fakture mam w pdf i nie wyobrażam sobie przepisywac np 100 faktur xD Księgowego mam z mbanku wiec napewno gdzies sie to da przesłac w takiej formie w tej aplikacji tylko pytałem gdzie
@Pr0t3ct0r: Kosztowych masz 100? Ktoś to musi wprowadzić, albo Ty albo Twój księgowy, skoro go masz to możesz zapytać. Za zaksięgowanie do 100 dokumentów biura chcą po 300-400zł/miesiąc, jeśli płacisz mniej to pewnie Ty musisz je wprowadzić