Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Postanowiłem ponowić pytanie w bardziej zwięzłej formie ( ͡º ͜ʖ͡º)

- budżet: 125 tys brutto,
- wymagania: rocznik 2016+, 4x4, 200+ koni, sedan lub suv,
- brane na razie pod uwagę: Alfa Stelvio, Alfa Giulia, Kia Stinger.

Proszę MotoMirków o opinie o tych autach, ewentualnie o lepszy wybór w zawartych warunkach.

#samochody #alfaromeo #kia #auta #alfaromeo #kiciochpyta #motoryzacja
CzlowiekMagnetowid - Postanowiłem ponowić pytanie w bardziej zwięzłej formie ( ͡º ͜ʖ͡...

źródło: comment_1611942193u3kQkboV2wFiGYmJD1T5rq.jpg

Pobierz
  • 36
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Luko: Tak, ale wszystkie są z Ameryki, czyli po jakichś szkodach i naprawionych. Jestem trochę Januszem i jednak wolałbym z polskiego salonu. Veloce jest mega, ale jak patrzyłem na oferty leasingu to jest zwykle droższa o 500 zł miesięcznie, no a to trochę dużo...
@CzlowiekMagnetowid: za 125 k z palcem w dupie kupisz 3-4 letnie veloce. Nowe z 2019 sprzedawali teraz w grudniu po 169k. Teraz podnieśli cennik do 179k ale gwarancją 5 lat.
Zresztą po rabacie auto wychodzi zapewne 10-12k mniej.
Szukaj używek po dealerach albo licytacja leasys (leasing FCA)
https://salon.alfaromeo.pl/oferta/147592/giulia-20-turbo-benzyna-280-km-at8-q4

Albo taka zielona
https://salon.alfaromeo.pl/oferta/147447/giulia-20-turbo-benzyna-280-km-at8-q4
T.....o - @CzlowiekMagnetowid: za 125 k z palcem w dupie kupisz 3-4 letnie veloce. No...

źródło: comment_1611946256AemLjgYzZ2UFT7YrC8eZVo.jpg

Pobierz
@CzlowiekMagnetowid: Wystarczyłoby ci np na Chargera z V8 ( ͡ ͜ʖ ͡) ale ciebie auta z USA nie interesują, więc zobacz sobie Infiniti Q50. Do wyboru masz 2.0 lub fajniejsze 3.0 z mocą nawet 400 koni. Napęd na tył lub 4x4. Jeszcze nie dawno dealer wyprzedawał je w bardzo fajnych cenach z uwagi że wynosili się z Europy
@Tonari_Totoro: ale to musza byc super auta, skoro po takich przecenach dalej nikt tego nie chce. no ale jak producent nie potrafi zadbac, zeby flagowy sedan marki w 2021 roku mial chocby swiatla ledowe (gdzie juz nawet w glupiej octavii sa matrixy), to tak pozniej jest. wazne ze sobie mozna strzepac do karbonowego walu napedowego.

na mobile.de jeszcze lepiej, nowe giulie z 2018 z zerowym przebiegiem dalej stoja na stocku u
@michalmi: no jeszcze lepiej z tym infiniti. kupowac auto do ktorego lada chwila bedzie problem z czesciami i serwisem. do tego tragiczna utrata wartosci i problem ze sprzedaza.

no naprawde juz lepiej przelknac te gorzka pigulke, wziac nudnego jak ciul superba 280 koni i miec auto, ktore w dluzszej perspektywie przynajmniej jest stosunkowo przewidywalne i #!$%@?, zapina setke w nieco ponad 5 sekund i mozna to za grosze zrobic na 380
@panicze: to kup sobie Octavię marudo, miałem z salonów superba 4x4, LexusaNX, audia6, kilka mb, kilka wynalazków.
Alfę mam bo prowadzi się bajecznie, jedyne auto które sprawiło mi więcej frajdy w ciągu ostatnich 24mc był Nissan GT-R
Nikt cię nie zmusza do kupna ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Tonari_Totoro: no przymierzalem sie do quadrifoglio w 2018, ale juz sama postawa salonu (nic dziwnego, skoro fca to popluczyny po polmozbycie) zniechecila mnie do pertraktacji. a jak uslyszalem rate leasingowa, to juz w ogole mi sie odechcialo. auta o 150k drozsze mialy podobne warunki finansowe.

alfa sie dobrze prowadzi, ale zeby to przykrywalo milion wad tego samochodu, to bym nie powiedzial. tym bardziej w czasach, gdzie wiekszosc wlasnie patrzy na ogolna
@panicze: gupiś i butny jak chłop pańszczyźniany po odpracowaniu pańszczyzny.
Porównanie do innych aut a miałem ich sporo miała nawiązywać do wyjątkowości alfy Anię twojch jakiś tam spostrzeżeń których nie podzielam. Ale widać głodnemu chleb na myśli, chciałeś się wydrzeć intelektualnie i się widać popisales szukając zaczepki jak to butni ludzie naginając tezy pod siebie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tonari_Totoro: nie wiem o czym ty piszesz do mnie, naprawde taki protekcjonalny ton bez zadnego merytorycznego zaplecza to troche zabawny jest

Porównanie do innych aut a miałem ich sporo miała nawiązywać do wyjątkowości alfy


tylko ze #!$%@? to dowodzi tak naprawde. ja tez swoje objezdzilem i stwierdzam, ze to sa auta moze troche niedocenione przez szersza gawiedz, za to ZDECYDOWANIE przecenione przez ich kierowcow, ktorzy #!$%@? za wszelka cene musza udowodnic
@panicze: xD z częściami i serwisem to mnie rozbawiłeś nie powiem. Każde ASO Nissana ogarnie ci, nie mówiąc o specjalistach od tej marki. Co do części to nawet USDMy nie mają problemu z dostępem w Polsce, a jeśli już to w tydzień masz wszystko z USA. Btw skoduniarze to też sekta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)