Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Postanowiłem ponowić pytanie w bardziej zwięzłej formie ( ͡º ͜ʖ͡º)

- budżet: 125 tys brutto,
- wymagania: rocznik 2016+, 4x4, 200+ koni, sedan lub suv,
- brane na razie pod uwagę: Alfa Stelvio, Alfa Giulia, Kia Stinger.

Proszę MotoMirków o opinie o tych autach, ewentualnie o lepszy wybór w zawartych warunkach.

#samochody #alfaromeo #kia #auta #alfaromeo #kiciochpyta #motoryzacja
CzlowiekMagnetowid - Postanowiłem ponowić pytanie w bardziej zwięzłej formie ( ͡º ͜ʖ͡...

źródło: comment_1611942193u3kQkboV2wFiGYmJD1T5rq.jpg

Pobierz
  • 36
@panicze: chciałem ci wrzucić ten obrazek "cii skąd w tobie tyle jadu" ale mam #!$%@?. To musisz użyć tej potężnej czachy i sobie zwizualizuj po czym dej łaskawie plusika.
Dobranoc ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@TataBartusia: do wożenia dzieci w góry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@michalmi:

Każde ASO Nissana ogarnie ci


no tak wlasnie nie do konca.

nie mówiąc o specjalistach od tej marki


ok, juz jade do specjalisty majacego warsztat gdzies w #!$%@? na przedmiesciach i u ktorego kolejki zazwyczaj sa takie, ze czekam miesiac az gosc mi ruszy auto z placu.

a jeśli już to w tydzień masz wszystko z USA


nie no super, zaden problem szczegolnie dla kogos, kto z auta korzysta na
@TataBartusia: oj tam, kwestia zdziadziowadzienia quattro i tym podobne dają takie poczucie trakcji miłe i rozleniwienia bo wiesz że dupsko nie poleci całkiem gdyż przód ciągnie dając jakiś margines bezpieczeństwa przed zmoczeniem majtek. Jak się będziesz chciał już rozwieść daj cynk bo moja obecna średnio się sprawdza a taka jak twoja to skarb ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡
@Adass: tak dla kontekstu, zebys wiedzial z czego sie przesiadalem i do czego porownywalem giulie - chcialem zmienic m3 e93 po 4 latach i ponad 80 tys. przejechanych km. w gre wchodzilo sporo aut, no ale giulia byla jednym z nich.

1. design - zupelnie nie porywa. dla mnie zero alfy w alfie, a to przeciez powinno urywac dupe. tymczasem wywal znaczek i scudetto z przodu i rownie dobrze by to
p.....e - @Adass: tak dla kontekstu, zebys wiedzial z czego sie przesiadalem i do cze...

źródło: comment_1612012929fvRe8rpDGoY4d5AmgeawkX.jpg

Pobierz
@CzlowiekMagnetowid: W tej cenie szukałbym jakiegoś A5 2.0 TFSI albo Giuli.
Co do Giuli czy Stelvio to będą modele przedliftowe, a moim zdaniem warto dołożyć do polifta.
W wersji buisness możesz wyrwać nową Giulię w okolicach 140 tysięcy z 5 letnią gwarancją albo wyprzedaż rocznika w okolicach 130-135 też z gwarą na 5 lat.