Wpis z mikrobloga

#!$%@? najlepiej i najszybciej, po 12h dziennie za 18h brutto.
dostań udaru
zostań #!$%@? do lasu przez pracodawce
ups, umowa zlecenie - nawet #!$%@? renty od państwa nie dostaniesz poza najnizszą co nie starczy na pieluchy.
@Yolby: ja #!$%@?ę, co za rakowe gówno. Ktoś zostaje dłużej w biurze żeby pracować? Każdy to wykorzysta i zrobi z niego gówno robotnika. Bo pracować trzeba mądrze, a nie dużo.
A jak się idzie do szefa, to nie mówi się "chcę więcej obowiązków" tylko "chcę więcej odpowiedzialności". Bo za to się płaci. Place są takie same dla tych, którzy skręcają 200 śrub i 250. Więcej płacą temu, kto odpowiada za tych
@Yolby: Gość który sprzedał kurs "Jak zostać numerem 1 na Youtube" w którym informacji związanym z tytułem było tyle co kot napłakał. Może gdyby przed nagraniem kursu przeczytał te fragmenty książki to poświeciłby więcej czasu na kurs aby osiągnąć większy sukces. Poza tym może mały test, wszyscy domownicy usuwają swoje kanały oraz instagramy i idą do zwykłej pracy i korzystają ze złotych rad powyżej, po roku pracy zobaczymy kto osiągnął sukces.
@Yolby: właściwie to pierwszy punkt spełniłem. Przychodziłem 5-15 min przed szefem. Wychodziłem często po nim. Połowę drugiego też bo chodziłem do niego z przemyśleniami co jeszcze mógłbym zrobić. Ale ja od razu ustalałem nowe stawki i co pół roku miałem z podwyżki. Z reguły porządne, poza jedną kiedy szef mnie wyprzedził i dostałem 300 zł podwyżki zanim o nią poprosiłem, a ja bym na pewno chciał więcej.