Wpis z mikrobloga

Przeskrolowałem ścianę i widzę że menel kupił srebrną Skodę. #!$%@? mnie czy to dobry czy zły samochód, ale bardzo mnie bawi fakt, że ten debil bardzo znacząco zwiększył swoje wydatki tą jedną decyzją, co w dobie umierającego kanału jest przekomicznie. Zaczynając od paliwa, przez remonty, na OC kończąc, bardzo mocno odczuje posiadanie czterech kółek w skali roku.

Ojj dużo materiałów archiwalnych ze szkolnej zacznie się pojawiać żeby chociaż jakoś zrekompensować zwiększone wydatki xD

#kononowicz
źródło: comment_1611934365bVtFnFenhRTdgxkIHBAsJh.jpg
  • 9
@Krzysztof_Runkot: Czy ja wiem...Zapewne po miesiącu sam dojdzie do wniosku, że to duży wydatek i przez resztę roku ten szrot będzie stał pod blokiem. Menel szybko zorientuje się, że za paliwo zapłaci więcej niż za podróż pociągiem, a jak coś mu się zepsuje to na pewno nie naprawi. Tylko OC będzie musiał płacić. To jest kretyn. Na szczęście OC na tego rzęcha pewnie wyjdzie około 500 zł i to będzie jedyny
@Polak_maly_: Podejrzewam, ze auto jest wspolwlasnoscia z Iwonko O. z Suwałk. Ba , jestem niemal pewny, że mu dorzucila polowe do auta i dlatego auto od razu po zakupie stalo w Suwałkach, a nie w Białymstoku. A moze jest jeszcze inaczej i Iwonka sobie auto kupila jakis czas temu i dlatego mwnel takiego parcia dostal na robienie prawka. Baska raczej nie jest współwłaścicielem, bo dobrze zna swojego syna. Nawet go do
@kaoen9: tak się wydaje, ale osobiście nie jestem do końca przekonany. Z kochankiem owszem, tak to działa, ale z wojtusiem 6 lat się bolcują. Natomiast po tym jak sradek mu wysyła wyciąg gdzie czarno na białym ma info ile zarabia, raczej moczopijskie kjuandeje za worek zakupów go nie przekupią. Szczególnie, że sradek postawi sprawę jasno - albo my albo on.