Wpis z mikrobloga

Rosjanie chcą wcisnąć produkowany od wielu lat samochód amerykanom. Mowa o samochodzie terenowym UAZ Patriot, który ma być tam sprzedawany jako Bremach Taos, za pośrednictwem włoskiej firmy Bremach. Ceny tego postsowieckiego SUVa będą się zaczynały od 26,4 tys. USD. W sprzedaży ma być też UAZ Pickup, oparty na modelu Patriot, widoczny na zdjęciu.
Mieszkańcy USA nie będą musieli radzić sobie z wschodnią myślą techniczną sami, gwarancja to 60 tysięcy mil dla całego samochodu i 120 tysięcy mil lub 10 lat dla silnika i skrzyni biegów.
To chyba pierwszy raz, kiedy Rosja próbuje w USA sprzedawać swoje samochody. Łady w Kanadzie już były i odniosły swego czasu umiarkowany sukces , ciekawe czy teraz UAZy się spodobają kowbojom z Teksasu. xD Oby ta przygoda nie skończyła się tak, jak niegdyś Yugo.
Strona internetowa sprzedawcy wygląda trochę... staroświecko xD http://www.bremach.us/SUV.html
#ciekawostki #rosja #usa #uaz #samochody #motoryzacja
Ikarus_260 - Rosjanie chcą wcisnąć produkowany od wielu lat samochód amerykanom. Mowa...

źródło: comment_1611925914C2XAV8xmdrz4TpHeQ5Jzwt.jpg

Pobierz
  • 17
@Ikarus_260: aż tak źle nie wygląda. Jako samochód w błoto, którego nie jest szkoda.
Ale ta wersja z paką przypomina mi jakby ktoś wziął starą Toyote Hilux, ścisnął od przodu i tyłu i wrzucił dodatkowo małe oponki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zeek: #!$%@? a ja kupiłem dwa takie rowery w swoim życiu i jeden był na tyle dobry że jak go kupowałem a firma Kross dopiero powstała przez co były tanie to pamiętam jak dziś kosztował 299zł i ten sprzęt był na tyle dobry że po 14 latach mogłem go sprzedać za 800zl
Natomiast obecny mimo gigantycznego przebiegu ma delikatny luz na koszyczku (rowerowe łożysko na korbowodzie) I co teraz? Wywalić go