Wpis z mikrobloga

@Wurzel: Czy piszesz o tej akcji podczas której MZ błagało UM o przyjęcie kilkuset szczepionek, bo mija im termin ważności?

A dobra. Pomimo tego, że dałem Cię na czarnolisto to i tak odpiszę.
Dzwonio z MZ w panice. Paaanie bierz to ode mnie. Za kilka dni będziem musieli wylać do kibla! #!$%@?śmy.

I teraz masz
  • Odpowiedz
Czy ty serio bronisz propagandy Faktu, tylko dlatego, ze w tvpis bija murzynow? xD


@lekkonieobecny: Absolutnie niczego nie bronię. Nie mam pojęcia co tam w Fakcie piszą poza historiami o trzymaniu kredensu. Ale czytam tak tę okładkę i naprawdę nie potrafię wskazać fragmentu, który nie jest prawdą.
  • Odpowiedz
Kupowanie tego szajsu to rak xD


@Tommy__: dla normalnego człowieka tak, ale Fakt to jest brukowiec bijący na głowę pod względem sprzedaży inne dzienniki, a trafia głównie do starych niewykształconych dziadów i bab, czyli wyborców pisu, więc profit.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 54
@Wurzel: A to jest kłamstwo? Źle napisali? Emilewicz nic nie spotkało, jeszcze z niej ofiarę zrobili bo chlip chlip najpierw matka potem posłanka.

Życzę Ci byś odczuł hipokryzję i butę władzy Zjednoczonej Prawicy tak mocno, że pójdzie Ci w pięty. ()

Was p0lacy dopiero coś zaczyna zajmować jak odczujcie na własnej skórze.
  • Odpowiedz
@AlgorytmPrima: To pewnie fejk bo jest to zbyt piękna okładka aby była prawdziwa.

Faktem można gardzić, ale od czasu do czasu uderzą prawdą płynącą z serca Polaków do serca Polaków. A jako jedna z najpopularniejszych gazet ma wpływ na to co czytają prości ludzie.

Możnaby np. rozpisywać się po porażce z Ekwadorem w 2006, słuchać ekspertów którzy byliby łagodni bo baliby się np. stracić wpływy w PZPN.

A można też
knur3000 - @AlgorytmPrima: To pewnie fejk bo jest to zbyt piękna okładka aby była pra...

źródło: comment_1611913680pT7GpuvTZVNLNCTGkpouM5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@su1ik: a ciebie trollu mam na czarno od jakiegoś czasu. Otworzyłem twoją wypocinę, aby się pośmiać i jak zwykle nie zawiodłeś trollu Xd
  • Odpowiedz