Wpis z mikrobloga

Robię wyzwanie sobie i będę na tym tagu: #rokzpytonem [już 26 osób obserwuje :D, to motywuje] opisywać czego nauczyłem się, wklejał programy moje itd. Zaczynam od początku jeszcze raz, by usystematyzować wiedze, może kogoś też wciągnie :).

4/365

Start:20:10

28.01.2021
Koniec:20:40

Dziś oglądałem głównie wykłady Arkadiusza Włodarczyka na udemy o krotkach, słownikach, zdarzeniach losowych, w pracy miałem ostry zapieprz w takim stopniu, że musiałem godzinę wcześniej iść do domu bo padałem na twarz, wróciłem do domu ze złym humorem, brakiem motywacji bo znowu dzieje się w pracy źle, chciałem usiąść do ćwiczeń, ale mój umysł był tak rozkojarzony, że nie mogłem się skupić, obejrzałem filmiki, poszedłem na spacer i tyle, no słabo, ale zawsze jakiś krok do przodu, niż nic nie robienie, jutro będzie lepiej.

My Way, oby to była prawidłowo droga #naukaprogramowania #python

Nie jestem zadowolony z siebie dziś, niewyspanie, brak humoru, zajechanie fizyczne i no jest ciężko, chyba poszukam w miedzy czasie jakąś prace umysłową, a będzie ciężko ze względu na pandemię. :/. Nie zamierzam oszukiwać siebie i was. Miłej nocy
K.....i - Robię wyzwanie sobie i będę na tym tagu: #rokzpytonem [już 26 osób obserwuj...
  • 4