Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję że będzie pozew wobec wszystkich brokerów, którzy zablokowali możliwość robienia ruchów na GME i AMC.

A jeszcze większą nadzieję, że jeżeli po kryzysie 2008 nie wprowadzono regulacji rynkowych w stosunku do dużych graczy, nastąpi to teraz. I bez płaczu o miliardy odszkodowań. Uważam, że śmiało można to porównać do małego powstania, bo tym jest właśnie zorganizowany ruch giełdowy skupiony wokół GME.

#gamestop #gme #gielda
Pobierz justkilling - Mam nadzieję że będzie pozew wobec wszystkich brokerów, którzy zablokow...
źródło: comment_1611850567q4k1bRm2Fc5aBd4wJPHqez.jpg
  • 8
Mam nadzieję że będzie pozew wobec wszystkich brokerów


@justkilling: już jest, ale raczej gówno z niego wyjdzie. Wszystko zgodnie z umową. ¯\_(ツ)_/¯

Najlepsze co teraz można zrobić to zamknąć u #!$%@?ów konto i niech giną.
@justkilling: ja tam się nie znam, tak tylko czytałem. ¯\_(ツ)_/¯

“I’m looking at the Robinhood contract, and it says in black-and-white they can block or restrict trades at any time,” said Jeff Erez, who runs a Miami-based law firm specializing in securities-fraud litigation. “I’m not aware of any law that would guarantee you a right to purchase a certain security at a certain brokerage firm,” said Erez, who represents plaintiffs in
@justkilling: „own multiple boat” czy to jakaś pieszczotliwa nazwa na małych armatorów, jednak posiadających więcej niż 1 statek? Nie wiedziałem, że lokowali oni pieniądze w tym funduszu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)