Wpis z mikrobloga

@R187:

Anti-abortion violence is specifically directed towards people who or places which provide abortion. It is recognized as "single-issue terrorism".


At least eleven murders occurred in the United States since 1990, as well as 41 bombings and 173 arsons at clinics since 1977. At least one murder occurred in Australia, as well several attempted murders in Canada. There were 1,793 abortion providers in the United States in 2008, as well
  • Odpowiedz
@R187
- Wiewióra jest przeciw aborcji
- Wiewióra dopuszcza możliwość mordowania ludzi, z którymi się nie zgadza

W czym Wiewióra jest lepsza od klasycznego prawaka z wykop.ru?
Ano dopuszcza możliwość, że istnieją ludzie mądrzejsi od niej.
  • Odpowiedz
@R187: mam nadzieje ze nie poniosło go i nie napisał gdzieś "ja che to zrobić" swiat działa dzis szybciej ludzie sa życzliwi a i dodatkowo szybcy.
  • Odpowiedz
@R187: Zero zdziwienia, jeśli chodzi o fanatyzmy religijne to zamachy terrorystyczne są ich wspólnym mianownikiem. Pani Wiewióra et consortes śmiało mogliby zbić pionę z przeciętnym Mohamedem z ISIS - na chwilę przed tym, jak wysadziłby wszystkich w powietrze przy użyciu pasu szahida.
  • Odpowiedz
@R187: Przecież ona chce tylko zabijać ludzi, z którymi się nie zgadza, ale lewactwo co to tyle gada o tolerancji nie potrafi uszanować jej poglądów( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Bounty: też mi przykro że krowy rozpłodowe sprzedały się za 500+ a stare raszple za dodatkową emeryturę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@PiccoloColo:
Załóżmy, że jest II wojna światowa i do twojej wioski przyjeżdżają ss mani. Zbierają wszystkich Żydów do jednej stodoły z zamiarem zabicia ich (zakładamy że jesteś Polakiem i tobie nic nie grozi). Czy w takiej sytuacji dopuszczasz możliwość zamordowania ss manów?
  • Odpowiedz
@Sosna_pospolita Czekaj. Napiszę, że dopuściłbym się tego, a Ty mnie uświadomisz, że analogicznie kobiety abortujące to krwiożerczy ssmani, a dzieci to niewinni Żydzi?

Proszę, powiedz, że nie o to chodzi, bo już mam kapkę nadziei w ten naród.
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: Nie kobiety a aborterzy są analogią ss manów. Kiedy uznaje się, że człowiek zaczyna się od poczęcia (co i ja popieram) pytanie, które zadaje Zuzanna Wiewiórka jest jak najbardziej uzasadnione. Czy można zabić mordercę przed tym jak popełni morderstwo?
  • Odpowiedz
@ratty: Widzę ale i tak nie dopuszczam możliwości zabijania nienarodzonych dzieci. Mogę ci podać inny argument:
załóżmy, że na torach znajdują się: na torze A - jedno 10 letnie dziecko , na torze B - trzech 99 letnich dziadków. Kogo byś uratowała? Jeśli wybierzesz dziecko czy to oznacza, zgadzasz się z tym, żeby życie 99 osoby nie było chronione przez prawo?
  • Odpowiedz