Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki jakie macie sposoby na ściąganie na egzaminie na teams na kamerkach? Laik informatyczny here jakby co.
Czy jak zminimalizuję teams na włączonej kamerce tak żeby patrzeć na ściągę ustawioną na tapetę ekranu to nic nie będzie widać u wykładowcy? Nie wiem, nie pokaże mu się, że opuszczam aplikację albo nie wyłączy mi się kamerka?
Mam drugi monitor podłączony niby ale nie dam rady go chyba ustawić tak żeby nie było widać, że patrzę w kierunku przeciwnym do kamerki.
Wszelkie rady dotyczące tematu mile widziane, nauka była, ale nie wszystko wykute na 100% niestety.
#studia #studbaza #licbaza #egzamin #teams

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60129aa2b28261000a7730b7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Przekaż darowiznę
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: nie, nie wyłączy Ci się kamerka, wykładowca nie zobaczy że opuszczasz aplikację. Możesz zrobić na odwrót - na dodatkowym monitorze włącz sobie Teamsy a na monitorze z kamerką zostaw ściągę. Możesz też zmniejszyć okienko na pół ekranu i na drugiej połówce włączyć ściągę
@AnonimoweMirkoWyznania: Kamerka zewnętrzna kosztuje jakieś grosze, zawsze możesz podłączyć aparat fotograficzny jeśli masz, albo telefon też się powinno dać. Rusz głową, na studiach jesteś a takie proste rzeczy Cię przerastają ( ͡° ͜ʖ ͡°)