Wpis z mikrobloga

@nicnieporadzisz: u mnie na stronie iqos club w zasadzie nadal pisze że 1 zaproszenie to kod na 5 paczek nawet dziś jedne dostałem ale pytanie jak to będzie od początku miesiąca możliwe że tak jak piszesz czyli lipa :( gdzie na stronie iqos club znalazłes info o tych kodach na tylko 3 paczki?
@VoMax: 3 duo jest pozbawiony wszystkich wad 2.4. A było ich sporo. Odkąd mam 3 to zapominam że go mam praktycznie, tylko czyścić trzeba regularnie, bo tytoń czasami przy wyciąganiu heetsa trochę zostaje, ale to żaden problem.
@pijanypowietrzem: główna to często wyłamujący się trzymak zamknięcia :) a ogólnie polecam tez popatrzeć na modele alternatywne jak lambda cc lub HiTaste P8 :) ja mam lambda cc i 3 duo i używam 3 duo okazyjnie jak akurat się lambda ładuje bo to o wiele gorszy model jak dla mnie w porównaniu z lambdacc (HiTaste P8 to w zasadzie to samo w innej obudowie i nie ma grzałki tylko zdaj się
@pijanypowietrzem: dochodzi ci na pewno w 3 duo mniejsza awaryjność + to że możesz podgrzać odrazu drugiego bez kolejnego ładowania i tak w zasadzie to wszystko no może jeszcze wygodniejsze otwieranie itp :) Miałem kiedyś miałem 2,4 + dwa iqosy multi i 3 duo i je porównywałem to miałem wrażenie że 3 lepiej podgrzewa trochę heetsy ale mogło być to tylko wrażenie :)
@VoMax: Nie wiem czy ja miałem takie szczęście ale u mnie 2.4 często musiałem otwierac i zamykac zeby sie zaczal ladowac bo na czerwono migało, dwa razy wymienialem przez to na gwarancji, ponadto ładował się do tego dość długo, czekanie 5 min na heets, gdzie tutaj minuta, dwie to max, a czasami (co jest jakies dziwne) wypale heets, włożę do ładowania, i po 3 sekundach sygnalizuje się że już jest cały