Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja chyba jestem jakiś nie przystosowany do życia. Każdego dnia utwardzam się w przekonaniu, że jestem jakąś żałosną pomyłką. Jestem tak bardzo słaby, typowa #!$%@?, nic nie potrafię zrobić. Wszystko czego nie dotknę zamiast w złoto zamienia się w gówno. Całe życie sam, nigdy nie miałem kogoś z kim mógłbym szczerze porozmawiać. Czas ucieka mi przez palce ale jakie to ma znaczenie? Ile wysiłku bym w coś nie włożył to i tak music się to skończyć porażką i śmiechem innych. Dlaczego ludzie są tacy okrutni? Nikt nie poda ci pomocnej ręki kiedy tego potrzebujesz taka prawda, więcej jeszcze cię skopią byś nie był wstanie się podnieść. Po trupach do celu. Zawiodłem się na tym świecie. Zawiodłem się na Bogu bo zrzucił mnie na ten świat gdy ja nie byłem gotów. Nie oczekuję zrozumienie, nie oczekuje współczucia, musiałem to po prostu z siebie gdzieś wyrzucić. Naplujcie mi w mordę i narzygajcie na grób, naprawdę już mnie to nie obchodzi. Mam dość chcę już tylko zasnąć i zapomnieć.
#przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60127309b28261000a77307f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Ja chyba jestem jakiś nie przystoso...
źródło: comment_1611831911EFsZcuDjIGnqNqw5r2IhpL.jpg
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania:

1. Bardzo serdecznie Ciebie pozdrawiam, mam podobnie jak Ty
2. Bóg jest złamanym #!$%@?, czasami zstępuje z Olimpu na Ziemię i obraca wówczas ziemianki na wszelkie możliwe strony, a potem każe ziemianom wierzyć, że jest miłosierdziem i jednym wielkim Caritasem.
Bóg jest #!$%@? #!$%@?, daj sobie z nIM lepiej spokój.
3.Życie jest jednym wielkim nieszczęściem, nic na to nie poradzisz.