Wpis z mikrobloga

I teraz sobie wyobraźcie sytuację, że przyzwyczajeni graniem w Wiedźmina w Tesli, przez przypadek wchodzicie do salony dealera innej marki... i z rozpędu pytacie:

- a jaka tutaj jest karta graficzna, ile RAMU, jakiego... i jaki duży dysk?
- y.... że co?

#tesla #technologia #samochody #ciekawostki #gry
anonimowy_programista - I teraz sobie wyobraźcie sytuację, że przyzwyczajeni graniem ...

źródło: comment_1611818509AdMDoEnsU3OAstgj9g6ocw.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Niles: stały moment obrotowy masz cały czas. Nawet jeżeli będziesz miał nieco słabsze przyśpieszenie.. to nie da się tego porównać do aut spalinowych. Inna sprawa, że nowe baterie 4860, bądą inaczej chłodzone i to nie ma być już takim "problemem"

  • Odpowiedz
@anonimowy_programista: spoko spoko, Tesla i tak dla mnie to jest firma żart która utrzymuje się na rynku tylko dlatego że była pierwsza i handluje przydziałami CO2. Zrobili świetny postęp w technologii baterii ale auta robią co najwyżej średnie. Już nie będę powtarzał o słabej jakości/spasowaniu za te pieniądze ale sieć dealerska/serwis to jest absolutny żart, nawet w USA, w porównaniu do takiego Forda czy nawet stosunkowo malutkiej i niezależnej Mazdy
  • Odpowiedz
przecież oni nie mają sieci dealerskiej...


@anonimowy_programista: właśnie...

40% napraw jest dokonywanych poprzez mobilną flotę. W tym roku maja ambicję obsługiwać w ten sposób 50% spraw serwisowych. Nie jedziesz do serwisu, serwis przyjeżdża do Ciebie.


@anonimowy_programista: to w teorii w praktyce ludzie w stanach inaczej to opisują, długie czasy oczekiwania na serwis, brak części zamienny, a likwidacja szkody po kolizyjnej potrafi trwać ponad pół roku
  • Odpowiedz
@Niles: dla jednych to nuda, a dla innych wygoda. Nie mogę się doczekać autonomicznych aut. Nie tylko dlatego, że nie będę musiał prowadzić (mnie akurat to nudzi w większości przypadków) ale i ze względu na bezpieczeństwo. Niemniej liczę, że jak ktoś będzie chciał poprowadzić "z łapy" to nadal będzie miał taką opcję.
Chyba, że piszesz o tym, że nudne jest to, że auto jest elektryczne - to tu nie mam
  • Odpowiedz