Wpis z mikrobloga

  • 16
Gdyby nie rodzina to bym uciekł z tego kraju. Od tej roboty i od tych toksycznych ludzi.
Bym zniknął na rok może dwa albo na całe życie.
Ostatnio mam jakieś dziwne myśli w głowie. Nie wiem czy to #depresja
Relaksuje mnie tylko słuchanie ulubionej muzyki. Monotonia i monotonia aż nie chce się żyć
Może zwolnię się z pracy i znajdę sobie coś innego
Wiem że to głupie ale może macie podobnie lub wiecie jak sobie z tym poradzić?
#pytanie #zycie
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kopek: do tej pory zawsze plusowalem Twoje wpisy, bo tez mialem przez jakis czas Rico w avatarze :)
To o czym piszesz, to nie koniecznie jest depresja, a moze zwyczajna refleksja? Myslales moze, zeby faktycznie rzucic wszystko w p---u jak sam sugerujesz i wyjechac gdzies, ale z rodzina? Sam mam bardzo duzo takich mysli, jestem po prostu... k---a zmeczony. Meczy mnie to gdzie jestem, meczy mnie to co dzieje sie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ahiPL dzięki za wpis, widzę że myślimy podobnie :-)
Też mnie wkurza ten podział ludzi i głupota co niektórych ehh
Ostatnio miałem pomysł żeby wziąć tylko z tydzień zwolnienia lub urlopu i pojechać gdzieś odpocząć ale hotele zamknięte
Może brakuje mi tylko odpoczynku. Sam już nie wiem
  • Odpowiedz
@kopek: to moze zabrzmi glupio, ale stary zaczalem sie interesowac biwakowaniem :) wzialem sobie na poczatku stycznia tydzien wolnego, zeby odpoczac, miec w dupie, poczytac, pograc. i wiesz co? gowno. bo tak jak mowisz, nawet nie ma gdzie uciec. dzwonili rodzice poplotkowac o tym co sie dzieje w kraju, chcialem sprawdzic pogode w internecie i z kazdej strony pojawialy sie bannery "KLIKNIJ TUTAJ I ZOBACZ CO O-----L RZAD", moja rozowa
  • Odpowiedz