Wpis z mikrobloga

Możecie sobie strajkować z razemowcami, feministkami, komunistami, stopbzdurowcami i LGBTQ+. Sport to zdrowie :v
Społeczny protest przeciwko * i poparcie tak ogromnej części społeczeństwa, jakie otrzymałyście jeszcze w październiku ubiegłego roku już niestety nie wróci, chyba że zdarzy się cud albo ktoś przetransferuje organizatorkom tego protestu trochę RiGCz-u do dzbanów.

Na własne życzenie rozmieniłyście kredyt społeczny na drobne. Naiwnie wierząc najwidoczniej, że połowa Polski nie miała w środku pandemii i w tych niepewnych czasach lepszych rzeczy do roboty niż wychodzenie na ulice w obronie lewicowych postulatów o refundowanej z publicznych pieniędzy aborcji, "darmowej" antykoncepcji i cenzurze środków przekazu (nazywanej przez was dla niepoznaki "zwalczaniem mowy nienawiści").

Zimne wiadro po raz kolejny na głowy: ten blisko stutysięczny tłum, który zebrał się w Warszawie 30 października nie znalazł się tam po to, ale wy do dziś tego chyba nie rozumiecie.

Zrobiłyście z tego wiece polityczne partii Razem i innych socjalistów. A na sam koniec dałyście się rozegrać karakanowi i gracie do własnej bramki, krzycząc, że przeprowadzacie rewolucję albo idziecie na wojnę.

To za waszą sprawą – świadomie lub nie – cały ten autentyczny społeczny bunt i kumulowany latami gniew pod adresem władzy, ulatują niegroźnym dla tejże władzy strumieniem przez kontrolowany wentyl bezpieczeństwa.

A na koniec jedyne słuszne hasło, które powinno dziś przyświecać każdemu ogarniętemu człowiekowi:
**

#bekazpisu #neuropa #protest #strajkkobiet #aborcja #polska #4konserwy
moby22 - Możecie sobie strajkować z razemowcami, feministkami, komunistami, stopbzdur...

źródło: comment_161179075088tjI2syMU0TkCwxvkUlb6.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@NuncjuszPapieski: @AtoMan: Jest ogromny wysyp pisowskich trolli pod tagami dotyczącymi tej sprawy, poza tym mnie akurat nie musisz tłumaczyć jak działają ich farmy prowadzone zresztą przez takich asów jak Hofman i podobni. Ale mnie proszę w to nie mieszać. Byłem na tych protestach, uczestniczyłem w nich osobiście, zabierałem również na nich głos, niosłem też transparenty i miałem jakąś tam (fakt, że niewielką, ale jednak) nadzieję, że to wszystko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@slozubn: Wiesz, spora część tego środowiska, gdy zobaczyła, jakie tłumy udało się porwać na ulice, miała mokre sny o tym, że nagle te tłumy będą szły z nimi na barykady, krzycząc "uderz, uderz w kapitalizm" ( ͡ ͜ʖ ͡) Przykre jest to, że do dziś jakaś tam część z nich się chyba nie otrząsnęła i nadal zdaje się tak myśleć. Marzenia to piękna rzecz.
  • Odpowiedz
ładnie was stary karzeł podzielił i rozegrał


@spere: lul, tak jakby Polaków trzeba było dzielić. Wystarczy wziąć grupkę, dać im tydzień i sami się pokłocą i poznajdują haki na siebie.
  • Odpowiedz
Tonie który sugeruje, że można było to rozegrać lepiej


@marksizm-kulturowy: Bo można było. Ja z wszystkich postulatów Lempart popieram jedynie ****. A w sprawie aborcji chce pozostawienia kompromisu. Kompromis powinien pozostać, a sprawy światopoglądowe powinny być rozstrzygane przez społeczeństwo w referendum.
  • Odpowiedz
A przypomnę, że sytuacja tyczyla się ataków bodaj PPS-ów na osoby z libkowymi flagami.


@Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi: A tego nie wiedziałam. Fizyczne ataki, wyrywanie flag jest absolutnie niedopuszczalne.

Bo to między innymi przez to, o czym mówiłem, ten obrazek będziesz mógł już tylko oglądać na tego typu fotkach.


@moby22: Pomijając to, co myślę o stylu i sensie działania Lempart et comp (a zgadzam się, że narobiły głupot), bez względu na
  • Odpowiedz
pod dyktando takich ludzi jak Boni i Labuda


@moby22: Boni i Labuda nie mają tu nic do powiedzenia (nad czym ja osobiście akurat ubolewam, bo są mądrzejsi politycznie niż Lempart czy Suchanow), zapewniam cię. Ta rada od początku była czysto fasadowa.
  • Odpowiedz