Wpis z mikrobloga

Możecie sobie strajkować z razemowcami, feministkami, komunistami, stopbzdurowcami i LGBTQ+. Sport to zdrowie :v
Społeczny protest przeciwko * i poparcie tak ogromnej części społeczeństwa, jakie otrzymałyście jeszcze w październiku ubiegłego roku już niestety nie wróci, chyba że zdarzy się cud albo ktoś przetransferuje organizatorkom tego protestu trochę RiGCz-u do dzbanów.

Na własne życzenie rozmieniłyście kredyt społeczny na drobne. Naiwnie wierząc najwidoczniej, że połowa Polski nie miała w środku pandemii i w tych niepewnych czasach lepszych rzeczy do roboty niż wychodzenie na ulice w obronie lewicowych postulatów o refundowanej z publicznych pieniędzy aborcji, "darmowej" antykoncepcji i cenzurze środków przekazu (nazywanej przez was dla niepoznaki "zwalczaniem mowy nienawiści").

Zimne wiadro po raz kolejny na głowy: ten blisko stutysięczny tłum, który zebrał się w Warszawie 30 października nie znalazł się tam po to, ale wy do dziś tego chyba nie rozumiecie.

Zrobiłyście z tego wiece polityczne partii Razem i innych socjalistów. A na sam koniec dałyście się rozegrać karakanowi i gracie do własnej bramki, krzycząc, że przeprowadzacie rewolucję albo idziecie na wojnę.

To za waszą sprawą – świadomie lub nie – cały ten autentyczny społeczny bunt i kumulowany latami gniew pod adresem władzy, ulatują niegroźnym dla tejże władzy strumieniem przez kontrolowany wentyl bezpieczeństwa.

A na koniec jedyne słuszne hasło, które powinno dziś przyświecać każdemu ogarniętemu człowiekowi:
**

#bekazpisu #neuropa #protest #strajkkobiet #aborcja #polska #4konserwy
moby22 - Możecie sobie strajkować z razemowcami, feministkami, komunistami, stopbzdur...

źródło: comment_161179075088tjI2syMU0TkCwxvkUlb6.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
@marksizm-kulturowy: nie każdy z libkową flagą jest twardym libkiem. Libertarianie stanowią spory procent społeczeństwa.

I nikt nie uciekał, bo zobaczył zandberga. Czytaj, co się pisze.
Przyzwalanie na fizyczne ataki, bo kapitalista. Pisanie wprost, że flagi pewnych grup (których poglądy nie są sprzeczne z ideą strajków) nie sa mile widziane na marszach, przy jednoczesnym przyzwalaniu na flagi anarchistyczne czy PPS.
To są powodu ucieczki. Powodem odpływu strajkujących jest też wciskanie strajkującym
  • Odpowiedz
@moby22: czyli liczyłeś na obalenie rządów PiSu? Z tego co kojarzę, to były protesty kobiet i wspierających kobiety przeciwko zaostrzaniu prawa aborcyjnego. Dziwnym jest w sytuacji twoich intencji zarzucać mu, że się upolitycznił bo... nie sprostał twoim politycznym celom.
  • Odpowiedz
@marksizm-kulturowy: Tak, liczyłem na obalenie rządów PiS i na rozpisanie nowych wyborów. Na nic więcej. Nigdy nie chciałem mieszać przy ich postulatach dotyczących aborcji, choć sam, tak jak już wspominałem wyżej, nie mam w tej kwestii konkretnego zdania i nigdy nie będę miał. Jedynym politycznym celem, jaki miałem, a który wiązał się z tym ruchem był ten, który one reprezentowały w formie hasła "#!$%@?ć", a który, jak rozumiem, zapraszał obecną
  • Odpowiedz
protest kobiet wspierających kobiety

To był protest kobiet i mężczyzn. Mnie jako mężczyzny też to dotyczy. I też brałem udział w marszach. To był protest kobiet i mężczyzn. #!$%@?ć płeć,

przeciwko zaostrzaniu prawa aborcyjnego

I tym powinny pozostać, protestem przeciwko zaostrzaniu prawa aborcyjnego, a nie przeradzać się w walkę o pięćdziesiąt dodatkowych postulatów @marksizm-kulturowy:
  • Odpowiedz
@moby22 i @Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi: Zgadzam się z Wami w stu procentach. Sam na początku byłem za protestami, natomiast kiedy zobaczyłem w co się one zmieniają - dzięki Pani Lampart i mam wrażenie, że partii Razem, to jakoś zacząłem mniej przychylnie na to wszystko patrzeć. Natomiast kiedy przedstawiono skład Rady Konsultacyjnej to już całkiem straciłem wiarę, z uwagi na skład: Boni, Szumlewicz i jakiś Słowiński, czyli kolejno zdrajca głosujący przeciwko interesom
  • Odpowiedz
@moby22: podpisuję się, nie ma mojej zgody, żeby takie zero jak Lempart była twarzą mojego sprzeciwu, byłem na 1 marszu, teraz to mam w rzyci, i tak jestem gejem, więc mnie aborcja loto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Rabke: O, dobrze Cię tu widzieć, bo nawet gej skumał, że nie ma do czynienia z żadnym "alt-rightowym" "wilkiem w owczej skórze" i że nie mam nic do homoseksualistów, a nie mogę przeboleć tego, co ta grupa zrobiła ze społecznym buntem. Oznaczę @marksizm-kulturowy i @Tywin_Lannister za pamięci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@moby22: Lempart dla mnie po prostu jest odrażająca, wygląda i zachowuje się jak wieśniara, a jej otoczenie to same obiboki i polityczne spadochrony, fajnie było pochodzić i sobie pokrzyczeć na Karakana, ale teraz to nawet mi się nie chce; ciemny lud wybrał PIS, wybrał Dudę i będziemy się z nimi bujać aż do nowych wyborów, bo przecież te protesty to tylko wentylacja emocji. Nie ma szans na porządną rewoltę. Nie
  • Odpowiedz
  • 0
@moby22 niech zaczna palic samochody i takie tam, inaczej nic nie zdzialaja. Polaczki sa pod butem i juz doskonale wytresowani przez politykow
  • Odpowiedz
@moby22: celnie to opisałeś. Niepotrzebnie skręciło to w skrajności, pod którymi większość społeczeństwa się nie chce podpisać albo po prostu nie czuje już tak dużej potrzeby. Ja bym dodał jeszcze to, że strajki szybko stały się memicznym ****, zapominając zarówno o przyczynie, jaki o tym, że to nie jest tylko beka i impreza. A obserwując ten największy protest w Warszawie miało się trochę wrażenie, że zrobiło się z tego
  • Odpowiedz
Zawsze się okazuje, że to osoba której udało się wmówić że feministka = gruba głośna baba, LGBT = chcą gwałcić dzieci i zrujnować cywilizacje białego człowieka, socjalista = dosłownie Stalin


@marksizm-kulturowy: protestujący też tak chyba myślą, skoro olewają te protesty po tym jak ich organizatorki ogłaszają takie pomysły jak "1500 zł zasiłku dla bezrobotnych, nawet tych którzy nie pracowali nigdy" czy "15 zł na godzinę od państwa dla kobiety, która
  • Odpowiedz
Czy tylko mnie zastanawia wysyp na mirko wpisów o tym, że "protesty były spoko póki nie wmieszały się w to skrajne środowiska Lempart"? Już piąty dzisiaj widzę, i każdy udaje, że nie wie, że to Lempart i jej przyboczne organizują to od początku. Czyżby #60groszyzawpis ?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@moby22: one myślą też że problem aborcji to najważniejszy i jedyny problem Polaków
Jak kiedyś wspomniałem że równie ważna jest gospodarka i fakt że zaraz ludzie będą zdychać z głodu to na momencie zostałem potraktowany krzywymi spojrzeniami. uświęcone w przekonaniu że teraz wszyscy powinni walczyc o prawo do aborcji
Na co ci aborcja refundowana której nikt nie wykona bo nie będzie pieniędzy w budżecie bo zostaną rozkradzione a z gospodarki
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Tywin_Lannister: @marksizm-kulturowy: Nie jestem żadnym prawakiem ani lewakiem. Sam też byłem na kilku tych protestach OSK. Na największym z tych krakowskich nawet zabierałem głos, dzięki uprzejmości organizatorek. Dzień później jednak te same organizatorki tego protestu podały do oficjalnej wiadomości komunikat, że nie chcą na protestach widzieć ludzi z flagami libertarian, a późniejsze marsze pod TVP w Krakowie odbywały się też pod hasłami "#!$%@?ć kapitalizm" – takie hasła skandowano.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TestoDepot:

@marksizm-kulturowy: niech se ludzie robią co chcą, jak ktoś nie chce to i tak nie usunie, jak chce to usunie - i git, ale za swoje pieniądze.

Nie widzę powodu dla którego dokładać do tego interesu bo ktoś się zabezpieczyć nie umie.

@TestoDepot: tak można o każdym czynie zabronionym powiedzieć. I dlatego to jest tak kontrowersyjny temat bo dotyczy etyki. A w tv i internecie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AtoMan: Faktycznie, dziwne że przy okazji wznowienia protestów ludzie je zaczynają komentować.

Nie wiem, ale wydaje mi się, że to nie jest zawsze tak, że gdy pojawia się jakaś opinia niezgodna z moją to musi to być już zmasowana akcja troli.
  • Odpowiedz