Wpis z mikrobloga

uga kadencja samodzielniego rządzenia poparcie caly czas wysokie to jest conajmniej dobrze wiec raczej Kaczynski to dobry strateg


@Gauczo23: nie, Polacy to banda debili, którzy za parę złotych na Harnasia sprzedaliby własną matkę na organy. Jakieś 20% Polaków, A 20% to banda debili z gatunku tupolevus trotylus. Reszta jest milczeniem, bo 40% daje najwyraźniej połowę mandatów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@normalny08: Kaczyński to dziadek oderwany od rzeczywistości, który wiedzę o otaczającym go świecie czerpie od usłużnych klakierów
  • Odpowiedz
@Hrjk: no okej ale Kaczyński to wykorzystuje jemu należy na władzy i teraz ma 8 lat rządzenia z realną szansą na 12 lat a to jest bardzo trudne do zrobienia dla glupiej osoby a oprocz wladzy nic innego go nie obchodzi. Rozgrywa sobie opozycje jak chce ktora i tak glosuje za 14stkami za podwyzkami na posłów.
  • Odpowiedz
większość Polaków to debile i dlatego im jakoś idzie.


@BillyHerrington: Uff dobrze, że ja zaliczam się do tej drugiej grupy i nie jestem debilką.
A tak poważnie, pisząc tak, chcesz pokazać, że ty taki nie jesteś, ale jesteś, tylko próbujesz się dowartościować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@normalny08: Dziadowi zaczyna sie wszystko sypać, następnych wyborów już nie wygrają a obecne ruchy zaczynają przypominać działania nałogowego dłużnika który to bierze kredyt by spłacić poprzednie dwa kredyty (zakrywają dwie afery kolejną nową z nadzieją że jakoś to będzie)
  • Odpowiedz
Uff dobrze, że ja zaliczam się do tej drugiej grupy i nie jestem debilką.


@kleopatrixx: No debilizm to niepełnosprawność w stopniu LEKKIM, więc patrząc po Twoich wpisach musiałbym użyć innego określenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz