Wpis z mikrobloga

W Warszawie już setki osób idą ulicami, protestując przeciwko zapowiedziom że już dzisiaj w dzienniku ustaw zostanie opublikowany wyrok TK w sprawie aborcji, a minęły dopiero 3 godziny od tych informacji.
Tymczasem na wykopie przegrywy wypełzły z nor, po raz kolejny próbując ośmieszać protestujących.
#neuropa #warszawa #polska #bekazprawakow #bekazkatoli #aborcja #protest #oswiadczenie
saakaszi - W Warszawie już setki osób idą ulicami, protestując przeciwko zapowiedziom...
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@LiterkiStuka1254 "Nagły spam katolickich zamordystów"
Czytanie ze zrozumieniem to chyba nie jest Twoja mocna strona, jak również rozumienie tekstu pisanego. Napisałem, że "sugerujecie", a nie, że dosłownie napisałeś, że prawaki pozakładały nowe konta.
  • Odpowiedz
"Nagły spam katolickich zamordystów


@Nanuno: Nigdzie nei napisalem nowych kont, mialem na mysli caloksztalt, co jest twoim punktem odniesienia, ze mialem na mysli nowe konta, a nie stare? XDDD

zytanie ze zrozumieniem to chyba nie jest Twoja mocna strona


@Nanuno: wlasnie widac kto ma problemy XD
  • Odpowiedz
  • 0
@LiterkiStuka1254 Bardziej nawiązywałem do Twojego kolegi po fachu, ale w przypadku twojej wiadomości słowo "nagły" mogło sugerować, że nagle pojawiły się nowe konta prawaków. Teraz wyjaśniłeś, że miałeś na myśli całokształt, co rozwiewa wcześniejsze wątpliwości. Słowo sugerować nie oznacza napisać coś wprost. Można zasugerować coś komuś między wierszami. No, ale nie mogę od ciebie zbyt wiele wymagać, w końcu jesteś jednym z wykopowych lewarów XD
  • Odpowiedz
mogło sugerować, że nagle pojawiły się nowe konta prawaków


@Nanuno: Nie, te slowo zupelnie to nie oznacza, sam nadinderpretujesz moje slowa, a nastepnie przyposujesz sobie do nich narracje. Nigdzie nie napisalem, ze sa nowe konta, rownie dobrze to mogly byc stare. Znowu walicie chocholy prawaczki.
Masz, poczytaj sobie co to znaczy '' nagle '' a nie tworzysz sobie jakies nowe definicje XD
- https://sjp.pwn.pl/slowniki/nagle.html
Po co komu nauka, slowniki -
  • Odpowiedz
  • 1
@LiterkiStuka1254 Które słowo czego nie oznacza? Dokładnie to co jest napisane w definicji, która wrzuciłeś "zjawiło się znienacka", mogło oznaczać, że nowe konta prawaków nagle się pojawiły.
Próbujesz zgrywać elokwentnego, wyedukowanego mądrale, a jesteś zwykłym dałnem bez szkoły.
  • Odpowiedz
"zjawiło się znienacka


@Nanuno: Nigdzie nie ma o tym, ze to oznaca cos o nowych kontach, Znienacka to i stare konta mogly zaczac spamic. Ty trollujesz, czy jak?
Nigdzie nic nie napisalem o nowych kontach, nadindepretujesz i dodajesz sobie fakty, ktore nie napisalem.
  • Odpowiedz
  • 0
@LiterkiStuka1254 Czy ty masz chociaż dwie klepki w tym pustym saganie? Napisałem, że mogło to oznaczać, że pojawiły się nowe konta prawaków, MOGŁO, ale nie musiało. Po drugie nie odpowiedziałeś na moje pierwsze pytanie z poprzedniego komentarza. Chcesz błyszczeć tutaj jak gwiazda, a jesteś gaszony jak pet.
  • Odpowiedz
Napisałem, że mogło to oznaczać


@Nanuno: Ale nie oznacza

MOGŁO, ale nie musiało

Wiec nie pisz takich bzdur, chocholow bo mi sie nie chce czytac tego co pisze, spamisz mi ciagle powiadomieniami.
  • Odpowiedz
Możesz mnie cmoknąć w trąbę

Czy ty masz chociaż dwie klepki w tym pustym saganie

@Nanuno: I tak wlasnie wyglada rozmowa z wami, zero metoryki, zero argumentow, nadinderpretujesz moje slowa, dopisujesz rzeczy, ktore nawet nie napisalem, ogolnie chocholy. I jak ja mam z wami dyskutowac na poziomie? Nigdize nic nie pisalem o nowych kontach, zmieniasz definicje slow ze slownikow pod twoja narracje xD Panu trollu juz dziekujemy i panu nie
  • Odpowiedz
  • 0
@LiterkiStuka1254 Jeszcze pięć razy powtórz swoje brednie o tych chochołach. Gość, który wali fleki na lewo i prawo, ani razu się jeszcze mądrze nie wypowiedział będzie mi wytykał brak argumentów i merytoryki XD Szczyt hipokryzji. Nie dość, że wkleiłeś definicje słowa, którego nie rozumiesz i sam się zaorałes to jeszcze opowiadasz jakieś bzdury o nadinterpretowaniu twoich kocopołow. Idź zgrywać pseudo uczonego gdzie indziej. Nie pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@Nanuno nie, ja założyłem żeby zapytać o kwestie dotyczące motoryzacji. Na wykopie miałem konto 2 lata temu, ale stwierdziłem że może warto wrócić i czasami coś pokomentować lub spytać o jakąś rzecz. Tyle i aż tyle. Sam wszakże byłeś kiedyś zielonką.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ficus_Ginseng Każdy kiedyś był zielonką, ale ostatnimi czasy coraz więcej zielonek, które się pojawiają wrzuca od razu wpisy antyrzadowe, więc trochę mnie to zastanawia.
  • Odpowiedz