Wpis z mikrobloga

@Mr_3nKi_: które wykopki są w nią wpatrzone? Chyba jakaś mniejszość. Co z kim nie rozmawiam to wszyscy uważają ze jest bardzo niefortunną twarzą protestu. Ale czemu służy wstawianie filmików sprzed 2 miesięcy? Chyba tylko zarabianiu 60 gr za wpis żeby oczernić cały protest wyciągając brudy
które wykopki są w nią wpatrzone? Chyba jakaś mniejszość. Co z kim nie rozmawiam to wszyscy uważają ze jest bardzo niefortunną twarzą protestu.


@powiedz: To dlaczego ją nie wypie*dolą? Nie dziwcie się, że ludzie mają takie a nie inne zdanie odnoście tego protestu, jak głowa owego protestu jest właśnie aktorka Lempart.

Chyba tylko zarabianiu 60 gr za wpis żeby oczernić cały protest wyciągając brudy.


Proszę cie, ty też? Myślałem, że mam
@Mr_3nKi_: Ludzie nie rozróżniają dwóch spraw i wszystkich wrzucają do jednego worka. Generalnie to:
1. Wyrok TK jak najbardziej krytykuje, jestem przeciwnikiem tego wyroku.
Aczkolwiek
2. Marta Lampart jako "twarz" tego protestu niestety w moim przekonaniu nie jest w stanie porwać tłumów mało radykalnych bądź centrowych (a tylko w ten sposób protesty mogłyby się stać naprawdę masowe), ze względu na:
- jej wypowiedzi
- jej zachowanie
- (i Uwaga) jej charyzmę,
@Mr_3nKi_: a jak ją można wyrzucić?
Mimo, że krytykuję samą przewodniczącą to uważam, że to nie jest moment, żeby wbijać szpilę jakąkolwiek w protesty, bo to tylko pomaga w umocnieniu narracji PiSu. Więc może nie widzisz tak tego, ale przez to wszyscy węszą tutaj 60gr
a jak ją można wyrzucić?


@powiedz: Teraz to już za późno.

to uważam, że to nie jest moment, żeby wbijać szpilę jakąkolwiek w protesty, bo to tylko pomaga w umocnieniu narracji PiSu.


Masz racje, ale przeciągania dalej tego protestu z tą Lempart na czele to dziurawy statek powoli schodzący na dno.

Więc może nie widzisz tak tego, ale przez to wszyscy węszą tutaj 60gr.


Dla mnie to idiotyzm, bo Pisowcy (