Wpis z mikrobloga

zastanawiałem się czy to może trolling w wykonaniu barneja, ale on naprawdę chciał oskubać majora z kasy i mówił to publicznie na lajcie. Ta firma to tylko przykrywka oczywiście, paweł chce dorwać się do legendarnych oszczędności majora.

10 minutowy szot

#kononowicz
matador74 - zastanawiałem się czy to może trolling w wykonaniu barneja, ale on napraw...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matador74: Moim zdaniem to nie troll tylko chęć wyrwania kasy a bo nuż się uda .. Słyszałem Barneya 100 razy jak był n----------y i na drugi dzień nic nie pamiętał... Barney jak jest pijany to zawsze mówi wolniej , zazwyczaj bez ładu i składu.. zaciąga się jak pijaczyna.. Wczoraj nie był pijany na 10000% chciał zrobić biznes życia tylko ludzie zaczęli wytykać niejasności i kłamstewka.. Barney zrozumiał że bez zgody
  • Odpowiedz
@KNOUDI: zastanawiające jest to, że ciągnął majora do notariusza. Od kiedy to do zakładania firmy potrzebny jest notariusz? Kiedyś pawełek chciał być "opiekunem prawnym" Konona, ciekawe jakie papiery miał teraz podpisać major u notariusza?
  • Odpowiedz
@matador74: Oczywiście, ze chciał wywalić ćpuna na oszczędności. Planował to i realizował nie przez te kilka godzin po wypiciu bociana ale wcześniej jak już szukał kontaktu do ćpuna przez jakichś rozpruwaczy itd. Przecież nie był pod wpływem bociana przez kilka dni, przez które nie panował nad tym co mówi... Raczej stawiam, ze usłyszała to żona czy jakiś brat albo ktoś jeszcze i mu wyjaśnił jakim jest imbecylem po raz kolejny
  • Odpowiedz