Wpis z mikrobloga

@rzep: Mam wrażenie że to któregoś razu otworzy się -50% albo lepiej i rekiny #!$%@?ą ulice, jak to od niepamiętnych czasów miało miejsce, szczególnie że sentyment jest jednoznaczny. Tak czy siak, gratuluję wcześnego wejścia w ten pociąg, bardzo ładny wynik.
  • Odpowiedz
pytanie od laika, czemu trzymasz a nie wypłacisz np 4k żeby być już na plus na 100%?


@Uaimmiau: Po co? Skoro wierze, że będzie rosło. Nie gram oszczędnościami życia, liczę się, ze stratą.
  • Odpowiedz
ładnie, nie kusiło wejść grubiej?


@kopstrumcziwadze: Tak, wczoraj sobie zadawałem to pytanie. Ale równie dobrze mogło się #!$%@?ć do 2 dolarów i wtedy bym sobie w brodę pluł. Dywersyfikacja w meme stockach jest ważna.
  • Odpowiedz
  • 0
Ja bym chyba sprzedał część która pokryła by wkład z małą górka na waciki i w razie spadku ... Toż to nie moje pieniądze.
  • Odpowiedz
@madmat: Oczywiście, że tak będzie. To jest obecnie gra w cykora - czy prędzej shortującym funduszom skończy się kasa czy inwestorzy zdecydują się na wzięcie zysków.
  • Odpowiedz
@vLENYv: Na waciki sobie zarabiam na innych spółkach. Jak tu mamy potencjał do wzrostów jeszcze 100-200% to każda akcja jest na wagę złota :0
  • Odpowiedz