Wpis z mikrobloga

Czy sprzedać dwuletnie mieszkanie 52m2, ale tylko dwa pokoje (mam klienta) i kupic trzypokojowe (55-60 m2 ) w bloku obok, który dopiero się buduje???
Termin realizacji lipiec 2022.

Dołożę praktycznie tylko kilkadziesiąt tysięcy i będę miał jeden pokój więcej. Co Wy byście zrobili na moim miejscu

#deweloperka #budownictwo #architektura #pytaniedoeksperta #pytanie
Pobierz
źródło: comment_1611762052QhjLdp5Uakl5YDJRPTcR7Z.jpg
  • 13
Co Wy byście zrobili na moim miejscu


@chaberr: Sprawdzili jak wygląda obecna kondycja tego dewelopera i czy dowiezie te mieszkania w zakładanym terminie.
No i przeliczyli różnicę w cenie na m2 w nowym mieszkaniu. Przeskakujesz w teorii o 8m2 wyżej, jak na pojedynczy pokój to niewiele, do tego pytanie o rozkład mieszkania bo przedpokój może zeżreć sporo z tych 8m i/lub powierzchni pozostałych pomieszczeń.
Rzuty mieszkań by się przydały do analizy
@chaberr ni uja nie podzielisz obecnego mieszkania działowe ściana z tego co widzę. Jeśli chodzi o rozkład mieszkania to lepszy niż u mnie. No ale pytanie czy faktycznie potrzebujesz tych 3 pokoi. Dziecko w drodze, czy chcesz mieć np pokój na biuro czy #!$%@?.
@Mirek_Cebula nie potrzebuje trzeciego pokoju właśnie, dlatego kupiłem mieszkanie dwupokojowe, ale ostatnio zaczynam myśleć o rodzinie i dochodzę do wniosku, że wtedy to bedzie za już za małe.
@chaberr No kurczę wtedy faktycznie 3pokojowe zdaje egzamin. No ale to już Twój wybór. Zawsze możesz poczekać aż się okaże że ooo ... jest dzieciak i dopiero wtedy myśleć nad zmianami.
Może dojdziesz do wniosku że chcesz dom, bo urodzi Ci się bliźniaki. ;)