Wpis z mikrobloga

@Darksed: to brak leczenia, 5 minut czasu na pacjenta, przepisywanie wszystkim tego samego bez wypisania skierowania na badania, brak dokształcania się od studiów skończonych 40 lat temu to jest brak szkód?

A 100g witaminy C to jakiś Ziębizm i nie o takich ludziach była mowa.
  • Odpowiedz
@SonOfZeus: #!$%@?, przecież Ben pimpuje ATP w tabsach, więc o czym my w ogóle gadamy? W przedstawionych przez niego "badaniach" efekty były lepsze niż po porządnym cyklu xD
  • Odpowiedz
@Darksed: Ale kto tutaj kiedykolwiek wspomniał o jakimś leczeniu raka przez "szamana"?

Jak się tak uczepiłeś tego tulenia drzew, przecież np. taki Ben nigdy nawet nie sugerował, żeby się do niego zgłaszać w celu leczenia raka zamiast do lekarza.

Sam nazywa siebie jako uwaga uwaga "Metabolic/Hormonal Consultant", a nie usługi leczenia raka 24/7, z doopy to wyciągnąłeś.

Metabolic/Hormonal Consultant

Spytaj się go czy wyleczy raka xD

I teraz napisz, kto Ci
  • Odpowiedz
@Darksed: no tak było, na jego już martwym fanpage na fb kilka lat temu, na jego którymś z kolei epizodzie depresji.

Nie wiesz co i o czym piszesz wyskakujesz z argumentami z dupy o jakimś raku, tyle słowa pisanego nie zrozumiał to wkleił obrazek.
  • Odpowiedz
@SonOfZeus: Bo ten obrazek idealnie wszystko podsumowuje, osoby bez wykształcenia biorą się za "leczenie" i uważają za guru, nie mam tu na myśli tylko Bena ale stawiam go w jednej linii z innymi szamanami.
  • Odpowiedz
@Darksed: no to na htz byś dostał (po którejś z kolei próbie, bo reszta by się wcale nie zgodziła) omke solo strzał raz na 2tyg, bez IA, bez HCG.
I chodził sobie cały wysyfiony w pryszczach, z wahaniami nastroju itp itd

A odblok? Nie uczą ich o tym w szkołach, dostał byś jakaś byle jaką recepte żebyś sobie poszedł, albo "poczeka Pan to się naturalnie wszystko wyrówna"

5minut, 200pln, do widzenia,
  • Odpowiedz
@Darksed: z opisu wizyt po endo kilkunastu osób, które znam, plus takich które słyszałem od innych trenerów lub na forach, grupkach o htz to będzie kolejne ponad sto.

Masz inne wyobrażenie o wiedzy polskich endokrynologów to nie interesowałeś się tym nigdy, nie czytałeś historii osób, które się u nich leczą.

Jeżeli by było inaczej, to byś wiedział, że to leczenie wygląda tak jak napisałem w poprzednim komentarzu, na pewno.

Masz
  • Odpowiedz