Wpis z mikrobloga

#gme pięknie #!$%@?, nie zapomnę tego nigdy. A czytanie komentarzy na WSB to czyste złoto, dawno tak się nie bawiłem. Choćbym miał stracić cały wkład to nie będę żałował. Zrobiłem wczoraj mega głupią rzecz (dlatego nie pisałem na #gieldaozdrowieniec) i stwierdziłem że chcę wziąć udział w tej #!$%@? akcji WSB i puściłem yolo zlecenie kupna za marne 1000 PLN jak #gme stało po 70$. Pre-market wybił cenę do 100 i za tyle kupiłem 3 akcje xD. Chciałem sprzedać za 150 ale akurat stałem przy kasie w biedronce i nie zdążyłem. Później cena spadła do 70 i myślałem że koniec zabawy. Ale dokupiłem i w efekcie mam 4.3 akcji @89$. Dzisiaj rano ustawiłem limit sell na 143$ ale po przeczytaniu paru artykułów jak gnoje grają nieczysto stwierdziłem oooo nie - będę trzymał aż WSB wyleszczy grubasów albo grubasy wyleszczą nas.
  • 7
Aha, kupiłem też 36 akcji AMC za 4.69$ ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wiem wrzuciłem 1500 zł w yolo penny stocks i jaram się jak głupi ale cokolwiek się stanie z #gme warto było. Tak wygląda obecnie moje portfolio #gieldaozdrowieniec, jeśli uda mi się zrealizować zyski na #gme to chyba wrzucę trochę w CCL aby uśrednić w dół.
mirekgrana_gieldzie - Aha, kupiłem też 36 akcji AMC za 4.69$ ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wiem wrzuci...

źródło: comment_1611697271kAy0TI3E9pmgQ6CnE4vfcq.jpg

Pobierz