Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po przeczytaniu wpisu OPa o jego problemach z siostrą i matką też się zdecydowałem opowiedzieć co jest u mnie na codzień..
Mam tu konto ale w związku z tym że mocno bordo to piszę tu bo szkoda mi opini..
Lvl 19 mieszkam sam z matką, ojciec umarł 6 miesięcy temu i mam z nią ten sam problem zresztą w tym samym momencie co OP głownie jak coś gotuję w kuchni stoję przy kuchence ta zawsze mnie musi klepnąć, nieraz mi mówiła że mam fajny tyłek,po kąpieli zawsze chodzi po domu w majtkach i biustonoszu,jak był ojciec to normalnie w szlafroku chodziła, często się też wypina, idę raz za nią korytarzem to specjalnie upuściła gruszkę i walnęła mnie przy schylaniu tyłkiem...
Wieczorem w Niedziele mi gadała żebym przyszedł do jej pokoju oglądać #sanatoriummilosci to przyszedłem oglądaliśmy i po jak już szedłem to ta też wstała żeby iść do kibla i jej jedna pierś wypadła z biustonosza..
Często też płacze po ojcu i wtedy mnie chce przytulać, według mnie robi to zbyt mocno tak że na klacie czuję docisk jej cycków..
W nocy albo i w łazience kilka razy słyszałem jak ostentacyjnie jęczała..
Dodam że nie ma żadnego nowego partnera, jest ateistką i zdaje mi się że hedonistką
Strasznie dziwnie czuje się teraz w jej towarzystwie,nie powiem jestem młodym facetem mam swoje potrzeby wiem że to obleśne ale nawet myślałem o tym..
Może rozwija się u mnie kompleks Edypa?
Dużo o tym czytałem i jest to możliwe...
Teraz pytanie co robić żeby psychami nie siadła,jak żyć z nią dalej bo ja zupełnie nie wiem..(bez żarów o seksie, nigdy do tego nie dopuszczę)

#przegryw #matka #polskiedomy #pytanie #patologiazewsi #logikarozowychpaskow #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #601080e5325ac4000ae2a15d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 19
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak to co? Konkretna męska rozmowa.
"Mamo, kocham Cię i wiem, że ciężko Ci po odejściu ojca, mi też. Jednak niepokoi mnie Twoje zboczone zachowanie wobec mnie. Rozumiem, że brakuje Ci faceta, ALE JESTEM TWOIM SYNEM, RANISZ MNIE TYM, CO NIERAZ ROBISZ".

I nie ma kurde, że Ci to nie przejdzie. A tu Ci przeszło? Poza tym, Edyp chociaż nie wiedział, że to jego matka. Zamiast tu się pytać,
  • Odpowiedz