Wpis z mikrobloga

Ja bym osobiście brał jak nie ma dramatycznej różnicy w kwocie rat. Ale przy 120 k to raczej jesteś w stanie pokryć tą małą różnice
Gotówkę zawsze lepiej mieć przy sobie. Jak masz teraz na to odłożone,to trzeba się starać aby taki poziom utrzymać wraz z upływem czasu na ewentualne pokrycie kosztów. Wówczas możesz zrezygnować z podwyższonego ubezpieczenia. Taki inny punkt widzenia
@cichykacik: GAP na 3 lata dla pojazdu o wartości 120 000 zł brutto - jest jednorazowy koszt 1700 zł (dla sumy ubezpieczenia 50 000 zł) lub 1800 zł (dla sumy ubezpieczenia 100 000 zł).
Jak jesteś klientem firmowym to możesz się odezwać i przygotuję ofertę oficjalną GAPa i całość można zawrzeć online.
@AlNeri: Dla osoby prywatnej miałbyś coś do zaoferowania? Leasing konsumencki here, także zastanawiałem się czy nie zabezpieczyć sobie GAPa na wszelki wypadek :)
@kd230: Generalnie to obsługuje tylko firmy i to te największe bo jestem brokerem. Stawki dla os prywatnej są takie same. Odezwę się na priv ale później bo jestem trochę zabiegany. Wyślij mi na priv wartosc pojazdu.